ŞAFAK SIFIR / KIBRIS YOLCUSU KALMASIN!

Merhabaa güzel aileeeem! Bugün 6 aylık hasretimiz son buldu, sevdiceğin askerliği an itibariyle bitti :))))  Şu kelimeleri söylemeyi hasretle aylardır bekliyorum ve tabii siz de benimle birlikte şafak saydınız, bana destek oldunuz canlar, şimdi de mutluluğuma ortak oluyorsunuz :)) Siz bu yazıyı okurken ben Kıbrıs’a sevdiceğin yanına uçuyor olacağım,yazımın linkini yarın paylaşacağıım, tabii blogumun sıkı takipçileri bu yazıyı çoktan okudu bile 😀 Kıbrıs’tan birlikte döneceğiz Ankara’ya. Bu süreçte İnsta stories’te çok aktif olacağım, beni oradan takip edebilirsiniz. Snapchat’im yok maalesef, bir ara indirdim ama beceremedim 😀 (yaşlılık işte, kafam basmadı) haha 😀 Ama insta stories’te tıpkı snapchat uygulamasına benziyor zaten.

makyaj_blogu

Yanıma çok fazla birşey almadım. Bade Natural markasının vücut yağını ve yüz balmını aldım. Belki denize girebilirmişiz, şansımıza hava neredeyse 30 derece olacakmış. O yüzden yağ aldım yanıma. Bir de Note fondotenimi aldım. 2 farklı ruj aldım The Balm Adoring ve Charming. Pudramı ve The Balm Hawaii paletimi aldım. Bir de maskara aldım o kadarcık.

yves_rocher

Yves Rocher markasının vitaminli yüz mistini aldım yanıma. Gün içinde fıs fıs sıkarım. ( Buğra 5 kere sıkıyor, hep yüz spreylerimi bitiriyor, neyse sevinsin yiiivruum 😀 )

kombin

Geçen sezon aldığım Mango gömleğimle kotumu giyeceğim, altına da spor ayakkabımı giyeceğim. Zaten bir sonraki yazımda görselleri görürsünüz canlar. Bu arada aksi gibi çok hastalandım, sanırım üşüttüm, böbreklerim ağrıyor, inşallah daha iyi olurum.

pijama

İlaç içtim şimdi, pijamamı da giydim, su torbası koydum belime, annem de ıhlamur kaynattı sağolsun. Biraz da Farmasi at kestanesi jeli sürdüm sırtıma daha iyiyim şuan. Ben şimdi The Smiths, Morrisey eşliğinde huzurlu huzurlu kitap okuyacağıım ve erkenden uyumaya çalışacağım. Yarın çok erken kalkmam gerekecek, mesaj atmış Pegasus 3 saat önceden burada olun diye. Babişkom bırakacak beni sabah, bu arada ben ilk kez uçağa bineceğim, inanılmaz heyecanlıyım, huh 😀

motive_eden_sozler

O zamaaan şimdiden size iyi geceler canlaaar, döner dönmez güzel görsellerle şenlendireceğim buraları inşallah. Tüm detayları paylaşırım :*

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. İnsta Stories’e bakıp takip etmemezlik yapmayın hııııı 😀 Size güveniyorum 😀 Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. geldiniz mi kıprısdan?

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.