Sesu Roll-on Sir Ağda Seti İncelemesi

Merhabaa güzel aileem, bugün geç keşfettiğime üzüldüğüm, oldukça pratik Sesu Roll-on Sir Ağda makinasını inceleyeceğiz;

sesu-roll-on-sir-agda

Bu ağda seti bana sesu.com.tr tarafından gönderildi, bende size çok faydalı olacağını düşündüğümden detaylıca incelemek ve tanıtmak istedim. Bu kutunun içinden ağda için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar çıkıyor, hemen açalım o halde bakalım neler varmış kutumuzda;

sesu-agda-seti

Roll-on ağda kartuşu ve ısıtıcı makina;

sesu-roll-on-agda

Ağda bantları ve temizleyici mendiller;

agda-bandi-ve-temizleme-mendilleri

İçinden bir de kullanım kılavuzu çıkıyor, onu da inceleyelim ve uygulamaya başlayalııım 🙂

sesu-agda-blog

Sir ağda kartuşunu makinaya takıyoruz ve 15 dakika sonda ağdamız eriyip uygulayacak kıvama geliyor.

sesu-sir-agda-yorumlari

Isısını kontrol ettiğimiz ağdayı kolayca tüylerin üzerine uyguluyoruz, ağda bezini yapıştırıp biraz ovalıyoruz ve  tüylerin çıkış yönünün tersine doğru hızlıca çekiyoruz.

sesu-agda-yorumlari

Ağda temizleme mendili ile cildinizi temizleyip uygulamayı bitiriyorsunuz.

Hadi bakalım uygulamaya geçelim canlar, ben sizin için kolumdaki tüylerde deneyeceğim, normalde lazer yapıyorum ama kollarımı pek almadığımdan denemek istedim.

sesu-agda-nasil

Kartuş ağdayı makinaya yerleştiriyoruz ilk olarak.

sesu-roll-on-agda-makinasi

Paketten çıkan kabloyu ağda makinasına takıp fişe takıyoruz ve kırmızı ışığın yandığından emin oluyoruz. 15 dakika sonra ağdamız kullanıma hazır hale geliyor. Cildi yakacak kadar ısınmıyor, ılık oluyor, ama siz yine de ufak bir bölgede deneyerek temkinli olun canlar.

kol-killarini-almak

Hihiii, kollarımın minnoş tüylerine laf etmeyin lütfen, aslında uzaktan neredeyse hiç belli değil, görün diye zoom yaptım, sizin için yüklüyorum bu görselleri 😀

kol-killari-nasil-alinir

Ne çok kalın, ne de ince bir şekilde uygulama yapmadım. Tam orta kalınlıkta bastırarak ağdayı uyguladım.

agda-kagidi

Ağda kağıdını yapıştırıp üzerinden ovalıyorum ki iyice tutsun ağdayı (bu ağda kağıtları tek başına da satılıyor marketlerde vs)

agda-blog

Ve işte sonuç 😀 Gerçekten muazzam iş çıkarttı bu Sesu Roll-on ağda, tek bir kıl bile kırılmadı, kökünden aldı ve cildimi kabartmadı, tahriş etmedi. Normal ağdalar gibi de etrafı batırmadı, tertemiz bir uygulama sağladı!

agda-temizleme-bezi

Yağlı ve cildi nemlendirip yatıştıran temizleme mendili ile güzelce kolumu sildim. Bu aşamayı atlamamanızı öneririm, çünkü ne kadar hassas bir cildiniz olmasa da mutlaka ufak tahrişler olabilir, bu mendil cildi harika yatıştıyor aynı zamanda da ağda kalıntılarını da temizliyor.

sesu-agda-cesitleri

Bu arada Sesu roll-on ağda çeşitleri de oldukça fazla. Bendeki kalın tüyler için olanı. Siz cildinizin hassasiyetine göre veya tüy tipinize göre uygun olanı seçebilirsiniz canlar.

roll-on-sir-agda

Umarım yazım sizin için faydalı olmuştur canlar. İlginizi çekerse Sesu tüy dökücü krem incelememi de inceleyebilirsiniz. TIK!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 6 yorum yapılmış.

  1. Isıtıcının içine farklı tür ağdalar (hassas cilt, kalın tüy vs) konulabiliyor mu

    • Merhaba evet Sesu markasının tüm kartuş ağdaları konuluyor

  2. bundan kardeşimde de var ama onun tüylerini alırken benimkini yarım yamalak alıyor, benim tüylerim fazla kalın sanırım bu ürüne göre:( remove rollon ağdası daha iyi sonuç veriyor sizin tüyleriniz de kalın mı acaba sizde iyi sonuç verdiği için merak ettim özeldende yazabilirsiniz

    • Merhaba cildiniz yağlı ise ağda tutunmakta zorlanır size tavsiye önce bebe pudrası kullanın sonra ağda yapın daha iyi alacaktır

  3. Merhaba, bende de sesunun bu seti var ama ağda ısıtıcıya başka markanın kartuşunu takamıyorum büyük geliyor, sizde de öyle mi?

    • Merhaba evet markalara göre değişiyor kartuş büyüklüğü maalesef

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.