SESU TÜY DÖKÜCÜ KREM İNCELEMESİ

Merhabaa güzel ailem, bugün biz kadınların başlıca sorunu olan tüylerden kurtulmanın en acısız ve pratik yollarından biri olan tüy dökücü krem incelemesi yapacağız.Geçtiğimiz günlerde SesuAğda bana deneyimlemem için yeni çıkarmış oldukları tüy dökücü kremden gönderdi, yeni çıkardıkları seriye özel geliştirdikleri koku teknokolojisi ile tüy dökücü kremlerin o kötü kokularını hiç hissetmiyorsunuz;

DSC_0130

Tüy yapınıza göre seçeceğiniz kremi ev ortamında rahatlıkla uygulama yaparak tüylerinizden kurtuluyorsunuz.

DSC_0135

Üzerinde yazan vaatleri ;

  • Cildi rahatlatmaya yardımcı olur,
  • E vitamini içerir,
  • Cezbedici koku sağlar

Uygulanışı ise çok basit;

DSC_0145

  • Tüy dökücü kremi uygulama yapacağınız bölgeye tüylerinizi tamamen kapatacak şekilde sürüyorsunuz,
  • 3 dakika bekledikten sonra ufak bir bölgeye spatula ile baskı uygulayarak deneme yapıyorsunuz,
  • Eğr tüyleriniz spatulaya kolaylıkla geliyorsa tüm kremi spatula ile sıyırıyorsunuz,
  • İşte bu kadar basit.

DSC_0132

Spatulanın ucu cildi tahriş etmeyecek ve kesmeyecek yapıda, eğer spratula ile tüm tüylerinizi alamadıysanız duşta hafif bir keseleme işlemi yaparak tüm tüylerinizden daha temiz bir şekilde kurtulabilirsiniz.

DSC_0144

Aroma Guard teknolojisi ile tüy dökücü kremlerin o keskin ve baş ağrıtıcı kokusundan eser yok,bana gönderdikleri mis gibi turunçgil kokuyordu hatta,papatya ve greyfurt özlüymüş;

DSC_0140

Sesu markasının bu yeni formüllü tüy dökücü kremini oldukça beğendim,bundan sonra da acil durumlar için mutlaka çekmecemde bulunduracağım bir ürün oldu. Eskisine nazaran tüyleri daha derinden ve pürüzsüz alıyor, böylece tüylerin çıkma süresi de uzamış oluyor.

DSC_0141

Sesu markasına gönderdikleri ürün için teşekkür ederim. Sesu Gratis, Watsons, Rossmann, gibi bilindik kozmetik marketlerinde de satılıyor. Ayrıca diğer tüm marketlerde, Migroslarda da bu markanın ürünlerini bulabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. genital bölge için kullanılabilir mi

    • merhaba bikini bölgesi için uygun ama iç kısımlara asla getirilmemeli

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.