SEVDİCEKLE HUZURUMUZUN 6. YILI / ŞAFAK 55 / SOHBETLİ YAZI

Merhabaaa güzel aileem, sizlerle sohbet etmeyi çok özlediğimi fark ettim, ve bugün uzuun bir sohbet yazısıyla sizlerle olacağım..Nereden başlasam bilmiyorum, hayatımdaki en zor dönemlerimden birini yaşıyorum sanırım, beni bir süredir takip ediyorsanız nişanlımın asker olduğundan bahsetmiştim. Hatta askerlik detaylarını Şu , Şu ve Şu  yazılarımda anlatmıştım. Halen sabrım baki, halen dualarımda Rabbimden sabır diliyorum,şafak 55 kaldı, Buğranın kokusunu unuttum desem yeridir..En çok ta bu üzüyor beni, hafızamı onun kokusunu anımsamak için zorlamak, bana seslendiğindeki yüz ifadelerini özledim..

DSC_0038 (2)

Aylar birbirini kovaladı, Haziran,Temmuz, Ağustos..Şimdi böyle kolay yazıverdim..Ama çok zor geçti.. Onunlayken su gibi akan zaman sanki onsuz duruyor, ilerlemiyor.. 19 ekimde kavuşacağız..55 gün..55 güncük..Sabır..19 ekimde kavuşacağız ama daha da mutlulu bir haberim var, ben Kıbrıs’a sevdiceğimin yanına uçacağım, birlikte Kıbrıs’ı gezeceğiz, sonra da birlikte Ankara’ya döneceğiz..O kadar heyecanlıyım ki, bu fikir sevdiceğin annesinin aklına geldi, hatta biletimi bile o aldı, canım annem, beni en iyi anlayan o, çünkü bizim özlemlerimiz bir, o da benimle aynı özlemi çekiyor, akşam olsa da sesini duysam diyor..

12096530_874761922615306_7589722697262807206_n-horz

İlk kez uçağa bineceğim, ilk kez başbaşa bir şehri keşfedeceğiz, aylar sonra ilk kez ona doya doya sarılacağım, içim içime sığmıyor düşündükçe..Daha önce Zonguldak’a kız kardeşimin yanına birlikte gitmiştik, Buğra ile çok güzel vakit geçiriyoruz, onun varlığı ile hiçbir arkadaşa ihtiyaç duymuyorum..

Ayın 21’i oldu ve Buğra beni aradı, sıradan bir gün diye düşünüyordum, meğer unutmuşum (çok ayııp!) 6. yılımızmış o gün..6 yıl mı? Bana sorsanız sanki daha dün tanıştık derim. Bu arada çok sevilen, bir sürü bir sürü güzel yorumlar aldığım ve çok mutlu olduğum ‘Buğra ile tanışma hikayemiz’i okudunuz muu? Okumak isterseniz TIK

DSC_0002

Buğra’yı en son evde verdiğimiz asker yemeğinde gördüm..O günden sonra dayanılmaz özlemin gelip beni boğacağını biliyordum ve çok acı çekiyordum..O gün hiçbir şey yiyememiştim, yüreğime öküz oturmuştu sanki..

DSC_0009

Ama birşey diyeyim mi? İnanın ilk gittiği hafta acıdan,özlemden,meraktan geberiyorsunuz, daha sonra bu acıyla, özlemle nasıl başa çıkacağınızı öğreniyorsunuz..Eğer sevdiğiniz askere gidiyorsa ilk 1 hafta şok yaşayacağınızı söylemeliyim, ya da 10 gün kim bilir.. Ama bilin, o anki özlemin yaşanabilir seviyeye ineceğini bilin..

Bu arada konudan konuya atlıyorum ama muhtemelen yemek takımını soranlar olacaktır, Dekorazon.com dan sipariş vermiştik, bildiğim kadarıyla halaa var, hiç sorun yaşamadık, sapasağlam ulaştı elimize.

DSC_0019 (3)

Buraya sohbet yazılarını çok yazmıyorum evet, ama günlüğüme her gün yazıyorum, müzikler,resim yapmak, kitap okumak kurtarıcım..Bu arada kütüphanemi birlikte düzenlediğimiz yazımı okumak isterseniz TIK Şu sıralar baş ucu kitabım ise Alamut, herkese tavsiye ederim, harika bir kitap.

DSC_0006

Hayatımla ilgili daha doğrusu iş hayatımla ilgili güzel bir gelişme var,ama kesinleşmeden yazmak istemedim, ama çok umutluyum, eğer umut ettiğim şey gerçek olursa yine sizinle paylaşacağım..Ne güzel değil mi, burada aile gibi olmak, tanımadığım yüreklere dokunmak..Şuan bu yazımı okuyan sen, evet evet sen, teşekkür ederim, iyiki varsın!

DSC_0070

Yazımı sonlandırmadan önce, benden çok kişinin istediği, ve sürekli soru aldığım ‘fotoğraflarımı nasıl çekiyorum, nasıl editliyorum’ konusunu yazacağım canlar, sadece gerçekten faydalı ve anlaşılır bir yazı olması için hazırlanıyorum. Yine sürekli sorulan soru fotoğraf makinam, ben Nikon d 3200 ile fotoğraflarımı çekiyorum, ahım şahım bir makina değil, ama başlangıç için oldukça yeterli, yazacağım yazıda hem biraz fotoğraf bilgisi olanlara yönelik ( lens,ışık,kadraj ayarları) hem de hiç bilgisi olmayanlar için daha basit anlatımlı şekilde anlatmaya özen göstereceğim. Hak verirsiniz ki bir yazıyı ortaya çıkarmak, görsellerini çekmek hiç kolay bir durum değil 🙂

Okuduğunuz için teşekkür ederim, bir sonraki sohbet yazımı siz belirleyebilirsiniz, ne hakkında sohbet etmemi istersiniz bana yorum yazın veya instagram hesabıma dm gönderin, isteklerinizi bekliyorum 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 8 yorum yapılmış.

 1. Kavuşmanızı merakla bekliyorum ve bir o kadar da dügününüzü ? Bir sonra ki sohbet yazısı düğün ve hayallerinizle ilgili olabilir hazirliklar ne zaman baslayacak zamani ne zaman gibi

  • canım beniiim, güzel yüreklim, çok teşekkür ederiim iyiki varsın, iyiki beni okumaya değer buluyorsun :)) düğün hazırlıklarını tabiiki sizlerle de paylaşacağım, çünkü biz minik tatlı bir aileyiz :))

 2. yaaa ama ama amaa… çok güzel bir yazı yine.. bayılıyorum sohbet yazılarına kuzum, bir sonraki yazı ilişkiler üzerine olsun, günümüz ilişkilerini eleştir kuzum

  • günümüz ilişkilerini eleştirsem taşlanmaz mıyım Sanem ablacığım 😀 bilemedim,teşekkür ederim bu arada :))

 3. buğradan daha fazla bahsedebilirsin, neleri sever, birlikte neler yapmayı seviyorsunuz, anılarını feln

  • Buğra ile yakında youtube kanalı açacağız, o zaman zaten çook daha yakından tanımış olacaksınız :))

 4. buğrayı buldum instagramdan ama 1 tane fotoğrafı var, tam göremedim yüzünü

  • Buğra fazla instagram kullanmıyor 🙂

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.