Sevgililer Günü 2017

Merhabaa güzel ailem..Uzun zamandır sohbetli yazı yazamıyordum.. Bunun sebebi malum hem evlilik hazırlıkları hem de boolca makale yazmam.. Size bahsetmediğim bir sitenin editörlüğünü yapıyorum ve bolca makale yazmam gerekiyor. Sakın blogumu ihmal ettiğimi düşünmeyin, yine tam gaz incelemelerime, paylaşımlarıma devam ediyorum. Benim tek huzursuzluğum sizi son durumlardan habersiz bırakmak.. O kadar çok güzel mesajlar alıyorum ki, nasıl gidiyor Sıla, neler yaptınız, bizimle de paylaş.. Sizin güzel yüreğinizden öperim Papatya ailem! Bugün biraz olsun neler yaptığımızı, nelerin hala eksik olduğunu paylaşmak istiyorum sizle 🙂

gül-ve-kadinlar

Bu güzel çiçekler ise 14 Şubattan 🙂 Aslında biz Buğra ile sevgililer gününü özel olarak hiç kutlamadık. Sevginin ve sevgi gösterilerinin tek bir güne hapsolmasına karşıyım. İnsan sevdiğini yılın 365 günü mutlu edebilmeli, hem de tek bir öpücüğü, tek bir sözü ile.. 🙂 Ama hakkını yiyemem, Buğra her daim düşüncelidir ve sık sık çiçek alır bana, açıkcası çiçek almayalı 1 yıldan fazla olmuştu.. Buğra askere gidince onu özlediğim kadar bana çiçek almasını da özlemiştim..

14-subat-sevgililer-gunu

Bu çiçek benim için çok anlamlı oldu.. Blogumun isminden de anlayacağınız gibi tam bir çiçek aşığıyım.. Papatya demem yanıltmasın ama sizi, ben var olan, dünya üzerindeki tüm çiçeklere aşığım.. Öyle ki uzun yolculuklarda babama sık sık ‘kenarda dur nolur babacığım, çiçek tarlasına bakacağım, fotoğraf çekeceğim’ derim.. Çiçeklere bakmak, çiçek koklamak, çiçek çizmek.. Çiçekli elbiseler, çiçek kokulu parfümler.. Hepsi hepsi birer mutluluk kaynağı benim için.. Çiçek almak ta beni çok mutlu ediyor, eminim her kadını mutlu ediyordur çiçek almak, ama ben ayrı bir seviniyorum her seferinde..

Evlilik hazırlıklarına gelince hemen size ufacık bir rapor vereyim canlar, çünkü merak edip soran bal kısçeleri daha da meraklandırmak istemem. Tik attıklarım tamamlanan, çarpı attıklarım da henüz tamamlanmayan eksikler;

✔Ev,Boya, Badana, Temizlik
✔Büyük Eşyalar (salon, oturma odası, koltuk takımı, kanepe..)
✔Beyaz Eşyalar
✔Evin tüm dolapları
✔Yatak odası
✔Halılar
✔Perdeler
✔Damatlık-Gelinlik
✔Gelin ayakkabısı, Çiçeği
✔Düğün Salonu
✔Kına Salonu
✔Kuaför
✔Damat Bohçası
✔Havlu Takımları
✔Banyo Takımları
✔Nevresim Takımları
✔Mutfak Eşyaları
✔Yemek Takımları
✔Tencere, tava takımları
✔Çatal,bıçak,kaşık takımları
✔Elektrikli Süpürge
✔Ütü, ütü masası
✖Davetiye
✖Fotoğrafçı (bulduk ama daha konuşmaya gitmedik)
✖Yemek Masası, Sandalyeler
✖Duşakabin
✖Mutfak Tezgahı
✖Tv ünitesi
✖Televizyon
✖Kına Elbisem
✖Avizeler
✖Aksesuarlar

Özetle durum bu şekilde kızlar. Düğüne daha 85 gün var, inşallah sırayla tamamlayacağız eksikleri. Evimiz oldu ya inanın aslında geri kalan her şey teferruat bizim için, en büyük hayalimiz, 8 yıl boyunca her gece uyumadan önceki duamız birbirimize kavuşmamız ve bir evimizin olmasıydı.. Rabbime bin şükür olsun, her şeye hamdolsun, ben çok huzurluyum..

Bu yazıyı okuyan bal kısçeler siz de inşallah çok sevdiğiniz bir adamla ömrünüzü birleştirirsiniz, mutluluk sizinle olsun, hepinizi kocaman öpüyorummm!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 3 yorum yapılmış.

  1. Sıla çok güzelsin maşallah, çiçek eline yok yakışıyor :)) ben sana bir soru sormuştum dm den ama sanırım görmedin, süpürge önerisi istemiştim, sen ne aldın süpürge olarak?

  2. canım beniiim =) ne güzel yazmışsın yine =) maşallah her şey gönlünce olsun balım <3

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.