Siberian Wellness Nemlendirici Yüz Kremi / Yüz Temizleme Jeli

Merhaba güzel ailem! Bugün Sibirya menşeili bir marka olan ‘Siberian Wellness’ ürünlerini inceleyeceğiz!

Son dönemlerde özellikle blogger arkadaşlarım tarafından sıklıkla duyduğum bu markanın ürünlerinin ünü aslında ‘endemik’ sibirya bitkilerinden, deniz yosunlarından oluşan içerikleri! Beni bilirsiniz cilt bakım ürünlerini en az 1 hafta düzenli kullanıp denedikten sonra sizinle paylaşırım. Bugün bahsedeceğim 2 ürünü de sabah akşam düzenli kullandım, temizleme jelini hem sabah hem akşam kullandım, Foreo cihazına dökerek çok işlevsel oldu, nemlendirici kremi ise sabah ve akşam denedim, makyaj altına da denedim, şimdi tüm yorumlarım sizinle olacak, keyifli okumalar!

Siberian Wellness Nemlendirici Yüz Kremi

”Nadir bulunan doğal yağlara dayalı olan ipeksi formül endemik sibirya bitkileri, güçlü antioksidanlar ve nadir doğal yağlar bu etkileyici, besleyici krem,n temelini oluşturdu. Ürünün yaşlanmayı önleyici formülü tüm yorgunluk ve kuruluk belirtilerini ortadan kaldırır, kırışıklıkların düzelmesini teşvik eder. C,lde yeniden doğal ışıltısını ce esnekliğini kazandırır.”

Ürünün açıklaması ve vaatleri bu şekilde. 77ml bir ürün. Gelelim benim tecrübelerime ve yorumlarıma;

 • Öncelikle bu krem kesinlikle kuru-çok kuru ciltlere uygun,
 • Yağlı hatta karma ciltler uzak durmalı hiç sevmeyecektir,
 • Kremin yoğun bir yapısı var, ilk sürdüğünüzde hafif tabaka gibi kalıyor ama elinizin ısısı ile iyice yaydığınızda ortaya hoş, parlak, bolca nemlenmiş, ışıl ışıl bir cilt çıkıyor,
 • Cildiniz öyle güzel nemleniyor ki, asla kuruluk ve bir pütür kalmıyor,
 • Makyaj yaptıktan sonra cildinizde kuruluk, pütür, döküntü, gerginlik oluşuyorsa kesinlikle çok memnun kalacağınız bir krem,
 • Nemlendirme performansı çok yüksek,
 • Kokusuz bir ürün değil, hafif aktar gibi, doğal içerikler gibi yeşillik kokuyor diyebilirim,
 • Kokusu ilk anda belirgin, sonradan uçuyor, sürekli kalıp rahatsızlık vermez ( ki ben kokusunu aksine sevdim)

 • Kremin yapısı bu şekilde, kıvamlı ama sürülmesi zor değil,
 • Şunu keşfettim cildinize ne kadar masaj yaparak, el ısısı ile yedirirseniz o kadar güzel emilip parlıyor cildiniz,
 • Makyaj altına kullanımda bir baz gibi tuttu, yapıştırdı makyajımı, fakat burun bölgemde hafif bir parlama oldu, pudra sürerek önledim.
 • Dediğim gibi çok kuru ciltlere öneririm, cildiniz yağlı ise hiç sevmezsiniz.
 • Genel anlamda çok memnun kaldığım bir nemlendirici oldu,
 • Hele gece temizlenmiş cildime masaj yaparak uygulayıp uyuduğumda sabaha bildiniz pamuk gibi yumuşacık ve dolgun bir cilt ile uyandım, henüz 6-7 gündür kullanıyorum, daha da işe yarayacağından eminim.

Siberian Wellness Yüz Temizleme Jeli

Cildim kuru olduğu için yüz temizleme jellerine hep temkinli yaklaşıyorum.. Cildimi özellikle göz çevremi gerip kurutmasından çok endişe ediyorum.. Siberian Wellness yüz temizleme jelinin en büyük vaadi cildinizi temizlerken nemlendirmesi;

”Nadir bulunan doğal yağlara dayalı ipeksi formül 10 farklı doğal ekstre ve yağ temelinde formüle edilen yumuşak dokulu bitkisel jel cildinizi kurutmadan derinliğine temizler, normalleştirir, canlandırır ve yumuşak scrube etkisi sağlar. Makyaj ve sebum fazlalıklarını  etkili olarak ortadan kaldırır, cildin yenilenmesini ve gençleşmesini teşvik eder”

Aktif İçerik: ( Deniz topalağı, ve echium tohumları, yulaf ve keten tohumu ekstreleri, Endemik sibirya bitkilerinin ekstreleri)

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Bana bu ürünleri gönderen, satışını yapan sayfa  İnstagram da sevgili Hilal Ak hanım, bana ulaşırsanız sizi doğrudan yönlendirebilirim.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.