Skin Republic Maske İncelemeleri

Merhaba güzel ailem! Cilt bakımında en sevdiğim, pratik yöntemlerden biri de kağıt maske uygulamaları! Haftada en az 1 kere yapmaya özen gösterdiğim kağıt maskeler hem cildime nem yüklememe hem de cildimin aydınlık görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Kağıt maske denerken oldukça fazla, farklı markalara ait çeşitli ürünler denemeye özen gösteriyorum. Henüz yeni tanıştığım bir marka olan Skin Republic markası kağıt maske konusunda oldukça geniş bir skalaya sahip! Dermo kozmetik bir marka olan Skin Republic markası farklı cilt sorunlarına yönelik ürünler üretiyor. Bugün ilk olarak çok beğendiğim ve etkisini anında gözlemlediğim ‘Caviar CoQ10’ yani havyarlı ve Koenzim Q10 maskeyi inceleyeceğim;

Skin Republic Caviar Face Mask

Kağıt maske içindeki sıvıyı oldukça emmiş bir şekilde çıktığı için (tavsiye edilmiyor ama) ben 2. kez kullandım, çünkü tek seferde ziyan etmek istemedim 🙂 Kullanım önerisi ise şu şekilde;

 • Derin çizgi ve kırışıklıkların üzerinde etkili,
 • Cildi sıkılaştırıp anında toparlama vermeyi vaat ediyor,
 • Geniş gözeneklerin görünümünü azaltıyor
 • Temiz cilde uygulayıp 20 dk yüzünüzde tutun ve kalanı yüzünüze yedirin, durulamayın,
 • Fazla kalanı boyun, dekolte bölgesine de yayabilirsiniz.
 • Uzun süreli kullanımda etkisini daha fazla hissettirecektir.

Öncelikle maske ciddi anlamda nem sağlıyor, kuru ciltlerin beklentisini karşılayacak kadar nem yüklemesi yapıyor,

Maske hakkında en sevdiğim şey cildi sıkılaştırma ve parlaklık etkisini hemen göstermesi oldu,

Örneğin bir davete gidecekseniz, özel bir yere gidecekseniz, cildinizin o gün harika görünmesini istiyorsanız anında kurtarıcınız olur, matlığı alır, cildi canlandırır.

Üzerine makyaj yapmaya da çok uygun,

Sevmediğim tek özelliği durulanmadığı zaman 5 dk kadar yapış yapış his oluyor cildiniz tarafından tamamen emilene kadar, o his hoş değil, saçımı at kuyruğu yapıp emilmesini bekledim, sorun olmadı, yoksa saçlarınız yapışıyor.

Skin Republic Manikür Maskesi Eldiveni

Yıllar evvel bir kozmetik mağazasından manikür eldiveni almıştım, bunun gibi maske şeklindeydi, çok memnun kalmıştım, taa ki Skin Republic onarıcı, yenileyici el bakım maskesini deneyene kadar. Bu maske sadece nem vermeyi vaat etmiyor, elin üzerindeki ince kırışıklıkları gidermekten tutun da rengini eşitlemeye, leke görünümünü azaltmaya kadar geniş vaatleri var;

Skin Republic El Bakım Maskesi

Kullanımı çok kolay;

 • Temiz ele eldivenleri geçirin,
 • 20 dk bekleyin,
 • Kalan sıvıyı güzelce masaj yaparak yedirin.
 • Etkisi muh-te-şem!
 • Tırnak etlerindeki kuruluklardan tutun da tırnak yüzyindeki kuruluklara,
 • El üzerindeki hafif lekelere kadar etkisi var.
 • Kullanım önerim; mutlaka ojesiz kullanın, bu şekilde maske tırnaklarınıza da bakım yapıyor, boşa gitmesin.
 • Sürekli değilse ile ayda 1 kere yapmak isteyeceğim bir maske oldu, etkisini çok, çok beğendim, bana kendimi özel ve bakımlı hissettirdi.

Skin Republic Markası

Skin Republic markasını eczanelerden, kendi sitesinden, dermo kozmetik birçok siteden ve Trendyol’dan satın alabilirsiniz. İçeriği, etkisi ile almaya değer maskeleri olduğunu düşünüyorum, denk geldiğimde aydınlatıcı özellikli kağıt maskesini de denemek istiyorum.

Marka ile tanıştığım için çok memnun oldum, umarım merak edenleriniz için de bilgilendrici bir yazı olmuştur.

Diğer maske incelemelerim için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.