Sleepy Makyaj Temizleme Mendili

Merhaba güzel ailem! Makyaj sonrası temizleme yöntemi olarak belki de en pratik seçeneklerden biri olan makyaj temizleme mendilleri kimi zaman kurtarıcımız oluyor. Arkadaşa, akrabaya kalmaya gittiğimizde çantamıza atmak yetiyor, çok yorgun olduğumuzda bazen yatakta aynaya bile bakmadan silebiliyoruz makyajımızı.. Ama makyaj temizleme mendilleri hakkında en büyük şikayet mendillerin kuru olması, yeterince sıvı emmiş olmaması, ve tabii makyajı çıkartırken cildi irite etmesi, kızartması.. Bugün Sleepy makyaj temizleme mendili mercek altında olacak, bakalım bu mendil nasıl bir etkiye sahip?

Sleepy Makyaj Temizleme Mendili

Salatalık özlü, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, alkol ve paraben içermeyen bir makyaj temizleme mendili. Kokusu oldukça ferah, iç açıcı, temizlik hissini yaşatıyor. Ben makyajımı makyaj temizleme mendili ile zor durumda kalmadıkça çıkarmıyorum, çıkarsam bile mutlaka en azından su ile yıkamak zorunda hissediyorum kendimi. Siz rahat edebiliyorsanız ne ala, ama dediğim gibi illa o su değecek yüzüme;

Elime uyguladığım likit mat ruju tek seferde çıkarması benim için testi geçmesi anlamına geliyor.. Makyajımı çıkartırken likit mat ruju su veya diğer temizleyiciler ile çıkartmak bir hayli zor oluyor, bu yüzden mendil ile hem rujumu hem de biraz ten makyajımı alıp ardından yıkamak çok daha pratik oluyor.

Marketlerde de satılıyor olması Sleepy markasının bu mendilini daha ulaşılabilir yapıyor. Yeterince ıslak, yapısını yumuşak, makyaj çıkarma performansını iyi buldum. Tekrar satın alırım. Dediğim gibi benim için en önemli kıstas mendillerin yeterince ıslak olması, bu açıdan tatmin ediciydi. Ağzını açık bırakmamaya dikkat ederseniz en alttaki mendile kadar ıslaklığını koruyor.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!




BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.