Spor Tayt Takım Kombinim

Merhaba güzel ailem! Bugün MODA kategorime yeni bir kombin önerisi yazısı yazıyorum. Moda kategorimde biribirinden fraklı kombin örneklerini bulabilirsiniz ve fikir edinebilirsiniz. Bahar aylarının gelmesi ile birlikte hem bedenimde hem zihnimde tatlı bir hareket başladı. Canım hep koşmak, gezmek, bol bol spor yapmak, kısacası hareket etmek istiyor. O yüzden tam da bahar aylarında benim gibi doğa yürüşüyü yapmak isteyenler için spor kombin önerisi geliyor;

Havanın nasıl olacağı belli olmadığından mutlaka üzerinize polar, kapşonlu bir üst almanızı öneririm, spor veya koşu yaparken terlerseniz çıkartabilirsiniz. Ama terledikten sonra soğumamak ve hasta olmamak için önemli bu tarz üstler bence.

Kombinin detayları her zamanki gibi yazının sonunda olacak. Bu tayt aslında takım halinde. İçime giydiğim spor südyeni ile takım. Spor yaparken desteksiz ve süngersiz südyenler kullanmak hem spor yaparken sizi rahatsız etmez hem de daha özgür hareket edebilirsiniz.

Ben spor veya koşu yaparken mutlaka müzik eşlik eder. Enerjim ve adeta meditasyona dönüşen spor rutinlerim müzikle çok alakalıdır. En sevdiğim müzikleri playlist haline dönüştürdükten sonra bolca müzik dinlerim, enerjim yerine gelir,spor daha eğlenceli olur.

Kombin Detayları

Spor tayt südyen takımı : instagram @nesrindencom

Tişört: Mavi

Sarı Kapşonlu polar: instagram @sevgilikombinleri

Ayakkabı : Decathlon

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 

Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.