Stop Ever İle Hayatı Kolaylaştır!

Merhabaa güzel ailem, bugün farklı sorunlara pratik çözümler sunan StopEver markasının gönderdiği poşetimden neler çıktığını paylaşacağım sizlerle.O zamaan hemen kurcalamaya başlayalım;

stop-ever

İlk olarak hemen imdadıma yetişen migren bantı ile başlayalım. Benim çok sık başım ağrımaz, hatta neredeyse hiç ağrımaz. Ama ağrıdığı zaman..Aman Allahım.. Ne ilaç fayda eder ne uyku.. Kabus gibi olur. İşte o günlerden birinde bu migren bandını denedim;

migren-agri-bandi

İçinden 2 adet tek kullanımlık bantlar çıkıyor. Bu bantları jelatininden ayırıp kuru alnınıza yerleştiriyorsunuz;

bas-agrisi-bandi

Kullanım önerisi ise şu şekilde;

bas-agrisi-icin-bant

Baş ağrısını gidermeye yardımcı soğutucu hidrojel plaster

Su damlatmaz ve kaymaz. Hidrojel içeriğinde doğal bileşenler vardır. İlaçlarla birlikte kullanılabilir. Rahatlatıcı soğuk terapi etkisi 6 saate kadar sürer. Ayrıca ateş düşürmede ve kas ağrılarının giderilmesinde de yardımcı olarak kullanılabilir.

Kullanım

  • Koruyucu hidrojel plasterin üzerindeki koruyucu filmi kaldırın ve yapışkan yüzeyi cilde yapıştırın.
  • Yeterince kalıcı bir tutunma sağlamak için kullanmadan önce cildinizin kuru ve temiz olmasına özen gösterin. Saç ve tüylü cilt yüzeyine yapıştırmayın.
  • Paket açıldıktan sonra içindeki soğutucu hidrojel plasteri uzun süre kullanmayacaksanız özel tasarlanmış hava geçirmeyen fermuarlı poşetinde saklamaya özen gösterin.
  • Paketi serin ve kuru bir yerde muhafaza edin.
  • Daha etkin soğutucu ferahlık etkisi için buzdolabında saklanabilir,ancak derin dondurucuda saklamayın.

Ben bu pedlerden birini ciddi anlamda baş ağrısı çekerken kullandım. Miğdeme dokunduğu için ağrı kesici kullanamıyorum. Çaresizce ağrının geçmesini beklemek çok zor oluyordu. Bu bandı yapıştırdığım ilk 10 dakika içinde çılgın ağrı daha katlanılabilir hale geldi. Yarım saat içinde ağrım çok ama çok azalmıştı. Tamamen kesmedi ama kesinlikle hafifletip uyumama olanak sağladı. Eğer delicesine ağrı çekiyorsanız ve ilaç fayda etmiyorsa gerçekten ağrınızı daha normal düzeylere indiriyor bu bant. Ben sevdim, bundan sonra evimde mutlaka bulunduracağım acil durum bandı oldu diyebilirim.

Şimdi sırada babamın deneyimlediği bir ürün var, özellikle kas,kemik, eklem ağrısı çekenler için üretilmiş bir ürün;

eklem-kas-boyun-agri-bandi

Maxı Cold Soğuk Terapi Plasteri

maxi-cold-agri-bandi

Bu ağrı bandı birçok alanda kullanılabiliyor. İlk yardım dolabında mutlaka olması gereken ürünlerden biri bence. İlk yardım çantalarını ve dolaplarını ihmal etmeyin lütfen, yeri gelmişken hatırlatmak istedim. Gaz bezinizi, bandınızı, mikrop kırıcı suyunuzu daima kontrol edin. Bu bant hangi alanlarda kullanılabiliyor?

  • Minor spor incinmeleri, Gerilme, Burkulma, Kramp Bel ağrısı, Eklem ve kas ağrısı

Yine üzerinde ince bir film bulunan ürünün filmini kaldırıp yağışkan yüzeyi sorun yaşadığınız bölgeyi ortalıyarak yapıştırın. Yapıştırılan bölge temiz ve kuru olmalı. Günde 3 kereden fazla aynı bölgeye uygulanmamalı. ( ki neden uygulansın ki zaten uygulanan bölgede 6 saate kadar etkisi sürüyor)

Babamın sırtında ağrı vardı yapıştırdık ve gerçekten rahat hissettiğini, ağrısının, acısının azaldığını, kaslarının gevşediğini söyledi. 1 paket daha var evde, inşallah ihtiyaç olmaz ama olursa elimin altında böyle bir ürün olması bana kendimi rahat hissettiriyor açıkcası. Direk bilinçsiz, doktora gitmeden ilaçlara başvurmaktansa bu tarz ürünler hep daha cazip geliyor bana.

Sıradaki ürünü daha evvel blogumda incelemiştim ve çook severek kullanıyorum hala, Regl dönemi için ısıtıcı, rahatlatıcı bantlar;

adet-bantlari

İçinden 2 adet ısıtıcı bant çıkıyor;

isitici-regl-bandi

Bu bantları atletinize, zıbınınıza yapıştırıyorsunuz ve o bölgeyi sıcak tutuyor. Bölge ısınınca ağrısı da bir nebze olsun hafiflemiş oluyor;

adet-bandi

Kullanım önerilerini yine buraya koyayım, aklında soru işareti kalan bakabilir veya direk ŞU yazımı okuyabilir 🙂

regl-bandi

Sıradaki ve son ürünümüz ile diş sağlığını, bakımını ayrıca önemseyenleri mutlu edecek, pratik bir ürün;

dis-ipi-dis-temizleme

Kürdanlı Diş İpleri

kurdanli-dis-ipi

Bu pratik ürün ile hem diş aralarını derinlemesine temizleyebilir hem de hijyenik bir şekilde gün içinde sinir bozucu hale gelen dişlerin aralarına yemek girme sorununu giderebilirsiniz.

dis-ipi

Ben diş ipini haftada 2,3 kere kullanıyorum. Siz ihtiyacınıza göre daha sık ta kullanabilirsiniz.

Bahsettiğim tüm ürünleri ve hayatınızı kolaylaştıracak daha fazla ürünü StopEver.com dan inceleyebilirsiniz. Satış Kanalları sekmesinden de nerelerde satıldığını öğrenebilirsiniz.

stop-ever-urunleri

Stop Ever ailesine bu güzel ürünlerle tanışmamı sağladıkları için teşekkür ederim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Blogumu izleyerek yeni konularımdan anında haberdar olabilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.