SULA-SİL TABLET MENDİLLER İLE PRATİK TEMİZLİK

Merhabaa güzel ailem, bugün çok yaratıcı bir kargo aldım, hemen sizinle de paylaşmak istedim. Biz kadınların küçük çantalara dünyaları sığdırma takıntısını birileri duymuş olmalı ki, minicik kapsüllerde su ile kocaman mendillere dönüşen ürünler üretmiş. Nasıl yaaanii? dediğinizi duyar gibiyim, o zamaan hemen merakınızı gidereyim, karşınızda minik kahramanlar Sula-Sil Tablet Mendil ler;

sulasil_tablet_mendilSadece su ile gazlıbez kadar sağlam bir mendile dönüşen minik tabletler üretmişler;

tablet_mendil

Tabletler böyle minicik;

tablet_mendil-2

Şimdi bu minik mendillerin nasıl büyüdüğüne ve kocaman bir beze dönüştüğüne birlikte bakalım;

tablet_mendil-3

Üzerine biraz su döktüğümüz anda sihir gibi oluyor 😀 Şişiyor ve kocaman bir beze dönüşüyor;

pratik_mendil

Ta daaa! İşte mendilimiz kullanıma hazır;

pratik_mendil-2

Bu arada bu mendiller %100 doğal yani içinde hiçbir kimyasal yok.Petrol, polyester, parfüm vs hiç birşey yok. Sadece su ile ıslatıyorsunuz. Çocuklarınız için de güvenle kullanabilirsiniz.

pratik_mendil-3

Özellikle çocuklu,bebekli annelerin hayatını kolaylaştıracak bir ürün. Gördüğünüz gibi peçete gibi değil de bez gibi,gazlı beze benziyor ve kopmuyor. Ayakkabılarınızı temizleyebilir, dışarıda elbisenize birşey döküldüğünde hemen silebilirsiniz. Ayrıca su emme performansı da çok başarılı.

sulasil_mendil

Çanta için böyle minik kapta geliyor, bu kapta sanırım 10 tane var, büyük ambalajında ise 80 adet mendil bulunuyor. Bu ürünleri Sula-Sil Tablet Mendil hesabından alabilirsiniz. Benim yanımdan ayırmayacağım ürünler oldular.

sulasil_tablet_mendil-2

Minicik, hijyenik mendillerim makyaj çantama sığdı ^^

pratik_mendil-4

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Buraya tıklayarak mendilin su ile buluştuğunda nasıl şiştiğinin videosunu da izleyebilirsiniz, çok eğlenceli! 😀

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.