THE BALM MEET MATT(E) HUGHES – CHARMİNG

Hayatımda ilk kez likit bir ruj kullandım. Likit ruj denince aklıma parlatıcılı, ve akışkan yapıda rujlar gelirdi. Fakat bu ruj dudağınıza uyguladığınızdan birkaç dakika sonra kuruyor, matlaşıyor ve adeta dudağınıza sabitleniyor. İlk kez bu kadar mat bir ruj kullandığım için diğer markalarla kıyaslama yapamasam da ben bu ruja bayıldım! Rengi ise tam benlik. İçerisinde kahvelik bulunduran harika bir gül kurusu.

BeautyPlus_20151002225658_save

Neredeyse tüm makyajlarla rahatça kombinlenebilir, hem gece hemde gündüz kullanılabilir bir renk. Özellikle buğday tenlilerde ve esmerlerde çok daha hoş duracağı görüşündeyim. Aplikatörü sayesinde rahatça dudağa uygulanabilir. Dudak çerçevenizi  rujun aplikatöründeki fazla ürünü sıyırarak belirleyebilirsiniz. Tek katta opak bir örtücülüğü olan bu renk 2 kat uygulandığında daha derin bir gül kurusuna dönüşüyor. İsteğinize veya makyajınıza göre renk tonunu kolaylıkla artırıp azaltabilirsiniz. Bu seri mat bir seri olduğundan dudakları biraz kurutabiliyor. Bende dudak çizgilerime çok fazla dolmadı. Fakat pürüzsüz bir görünüm için dudak peelingi yapabilirsiniz. Rujunuzu uygulamadan evvel dudaklarınızı nemlendirerek dudaklarınızın kurumasını da engelleyebilirsiniz. 🙂

DSC_0060

Bu seriye bayıldım tüm renklerinde gözüm var. İndirimdeyken oldukça makul fiyatlara edinebileceğiniz likit rujun gramajı 7.4 ml. İndirimsiz fiyatı ise hatırladığım kadarıyla 38 tl civarındaydı. Bu arada bilmeyenler için The Balm markası gratislerde satılıyor ve sık sık indirime girebiliyor.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.