THE BALM- MİA MOORE RUJ İNCELEMESİ

12191589_885441274880704_4790784013159481828_n
Merhaba! Kırmızı ruju kendime bir türlü yakıştıramayan ben bu ruju baya baya kullanmaya başladığımı farkettim. Cilt alt tonum nötr ve ben hiç bi zaman kendime yakışan doğru kırmızı ruju bulamadım. Aslında Mia Moore için tam kırmızı denemez. Yani aradığınız ruj tok bir bayrak kırmızısıysa Mia Moore bu durumda beklentinizi tam olarak karşılamayabilir. İçinde hafif bir turunculuk bulunan (ama bu bu turunculuk asla rahatsız edici değil) canlı bir narçiçeği rengi.

DSC_0067

DSC_0066

Özellikle cilt alt tonu nötr veya soğuk alt tonlu olanların kesinlikle bakması gereken bir renk diye düşünüyorum. Makyajınızı bir anda değiştirerek yüzünüzdeki yorgun ve solgun ifadeyi silen bir ruj Mia Moore. Cilt alt tonunuzu bilmiyorsanız basitçe; el bileklerinizdeki damarlar yeşile dönükse sıcak, maviye dönükse soğuk, her ikisini birden görüyoranız nötr alt tonlusunuz.Özellikle ruj seçiminde cilt alt tonunuzu bilmek size yakışan renkleri bulmanızda büyük fayda sağlayacaktır.

DSC_0065

DSC_0063

Bu ruju özellikle yaz makyajlarına çok yakıştırıyorum. Gümüş, altın yansımalı parlak gözler ile canlı bir görünüm elde ediyorum. Ve bu ruj asla abes kaçmıyor gündüz bile kullanabiliyorum. Rujun yapısı hafif mat fakat bence sürümü kolay ve ben dudaklarımı çerçeveleme ihtiyacı duymuyorum.Dudakları hafif kurutabiliyor. Ben bunun önüne makyaj öncesi dudak koruyucu uygulayarak geçiyorum. Eğer koku hassasiyetiniz varsa ruj nane kokuyor ve dudaklarınızı hafif karıncalandırabiliyor.Ben sanki dudaklarımı karıncalandırdığında hafif dolgunluk verdiğini hissediyorum. Rujun böyle bir vaadi var mı bilmiyorum ama verdiği ferah his oldukça güzel. Rujun fiyatı hatırladığım kadarıyla 25 tl idi. Fakat The balm markası sık sık indirime giriyor. Gratis indirimlerini takip ederek çok daha uygun bir fiyata edinebilirsiniz. İndirimde kaçırılmamalı fikrimce. Eğer günlük kullanıma uygun canlı bir kırmızı arıyorsanız Mia Moore hoşunuza gidebilir. Hoşçakalın! 🙂
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.