THE PİNK ELLYS KOZMETİK ÜRÜNLERİ

Merhabaa güzel ailem, bugün güne şeker gibi bir kargoyla başladım. The Pink Ellys markasına ait bir sürü güzel ürünün bulunduğu kutuyu birlikte açalım istedim <3 İlk kez duyduğum bir marka olan The Pink Ellys aslında oldukça bilinen ama Türkiye pazarına yeni dahil olan bir kozmetik markası. Marka şimdilik sadece Cosmo Home larda satışa sunulacakmış. Eminim gün geçtikçe kulaktan kulağa duyularak çok popüler bir marka haline gelecek. Çünkü ben gönderdikleri ürünlerin dizaynına, pigmentasyonlarına ba-yıl-dım! The Balm markasının tatlış paketlemelerine benzettim, karton ambalajlı, pin-up, kadınsı ve şirin bu ürünlere hemen göz atalım o zaman;

the_pink_ellys

Özenli,şirin, tatlı bir pakette geldi tüm ürünler. Kendimi prenses gibi hissettim sanki 😀 Uyandığımda annecim ile açtık kargoyu ve kutudan çıkan her ürüne ayrı ayrı bayıldık.

the_pinnk_ellys

Sanırım tüm seriyi göndermişler 😀 İçinde yok yoktu. Fondoten,kontür stick,allık,aydınlatıcı,rujlar,far paleti, far karıştırma fırçası..Bu kadar cömert bir paket hazırlamış The Pink Ellys ailesi, çok teşekkür ederim.

far_paleti

Uzun zamandır almak istediğim Urban Decay Naked 3 far paletine fazlaca benzeyen bu far paleti gözümden kalpçikler çıkardı. Fazla söze gerek yok, renklerin her biri tam anlamıyla ‘Sıla rengi’ 😀

far_paleti-2

Şu renklerin güzelliğine bakın..Gül kurusu,şampanya,bej,krem rengi..Enn fazla kullandığım renklerden oluşuyor. Pigmentasyonları muazzam, bir sonraki paylaşımda bahsedeceğim tüm ürünlerin ayrıntılı incelemelerini ve renklerin swatch larını bulabilirsiniz. Bugün sadece heyecanla kutuyu birlikte kurcalayalım istedim canlar.

far_karistirma_fircasi

Farları güzeelce dağıtmak,renk geçişlerini yumuşatmak için harika bir karıştırma fırçası göndermişler. Tüyleri yumuşacık. Herşeyi ince ince düşünmeleri çok hoş ^^

kontur_stick

Stick şeklinde bir fondoten-kapatıcı göndermişler. 2 taraflı. Renk olarak koyu olması hoşuma gitti, çünküüüğğ ben bunla kontür yapacağım canlar! Harika bir kontür rengi,çabucak dağılıyor. Bir sonraki yazımda dağılma performansını birlikte gözlemleriz zaten. Açık kısmı ise kapatıcı-aydınlatıcı gibi kullanılabilir. Orta örtücülükte, yumuşacık köpük gibi yapısını çok sevdim! Bingo!

krem_allik

Bu krem formda bir allık. Biliyorsunuz doğal-yok gibi makyajların en büyük sırrı krem ürünler kullanmaktır. Bebek pembesi,ışıltılı allık yanakları bebek yanağı gibi gösteriyor. Diğer kısmı ise inci renginde bir aydınlatıcı. Bu ürünün incelemesini de hoplaya zıplaya yapacağım,çünkü çok tatlış! (ayrıca krem allığı ruj gibi de kullanabilirsiniz hihi)

crayon_ruj

Birbirinden muhteşem renklere sahip 4 ruj göndermişler. Bu rujlar ‘crayon’ olarak geçiyor. En koyu renkleribile dudak kalemi olmadan uygulayabiliyorsunuz çünkü kalem formda. Ayrıca bu rujları kalemtraş ile açmanıza gerek yok çünkü alttan çevirince çıkıyor. Rujlar mat yapıda.

mat_ruj

Ambalajları çok sevimli, üzerlerinde pin-up kızlar var hihi^^

kalem_ruj

Gönderdikleri renkler sırasıyla; *FİG , *APPLE , *CHERRY , *POMEGRANAT 🙂

Kalıcıkları, pigmentasyonlarıi dudağı kurutup kurutmadıkları gibi tüm sorular için birazcık kullanmam lazım canlar. Beklemede kalın.

kozmetik_blog

Birkaç tanıtım broşürü de göndermişler,ürünler hakkında mini bilgiler içeriyorlar.

kozmetik_blogu

kadin_blogu

The Pink Ellys ailesine bu cömert hediye paketi için çok teşekkür ederim. Blogumu arada bir gelip kontrol etmeyi unutmayın, çünkü sizi çok güzelli yeni tanıtımlar ve makyaj yazıları bekliyor olacak canlarım.

the_pink_ellys

The Pink Ellys instagram sayfası

The Pink Ellys facebook sayfası

EDİT: Ürünler henüz satışa sunulmadığından,(Türkiye pazarına yeni girdiğinden) satışa çıktığı anda buraya tüm ürünlerin satın alma linklerini ekleyeceğim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.