THE PİNK ELLYS NUDE FAR PALETİ İNCELEMESİ / FARLARIN SWATCHLARI

Merhabaaa güzel ailem, geçtiğimiz günlerde The Pink Ellys markası bana dolu dolu bir paket göndermişti. Neler gönderdiklerini Şu yazımdan görebilirsiniz. Gönderdikleri paketten çıkan rujların incelemesini yapmıştım. Buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Bugün ise ‘nude’ tonlardan oluşan far paletini inceleyeceğiz. O zmaaan hadi hemen güzel görsellere geçelim;

far_paleti

Paletin üzerinde yine The Pink Ellys markasının konseptini yansıtan pin-up bir kısçe var. Bir de manidar ufacık bir not var;

”Kalbin ve aklın güzele odaklanmışsa güzellik içindesindir..”

Ayrıca içinde de minik bir yazı var;

”Güzellik; gözlerinin içinin parlamasıdır..”

nude_far_paleti

Paletin içinde 10 tane toz far bulunuyor. Farların çoğu sedefli ama aralarında mat olanlarda var. Ben bu paleti Urban Decay Naked 3 paletteki renklere çok yakın buldum.

far_paleti-2

Paletin içinden sünger uçlu bir fırça-aplikatör çıkıyor. Çok tercih ettiğim bir fırça şekli değil ben genelde kıl fırçaları daha çok seviyorum. Ama bu tarz süngerli fırçalar ile daha yoğun renk elde edip farları göz kapaklarınıza bastır çek yaparsanız hem tozutmuyor hem de göz kapaklarınıza daha iyi tutunuyor farlar.

far_paleti-3

Şimdi hemen size renklerin swatchlarını göstereyim canlar;

pembe_far_paleti

Farlar oldukça yumuşak, tozutmaları orta diyebilirim. Pigmentasyonları bana göre yeterli. Bu farları ıslak olarak ta kullanabiliyorsunuz. O zaman renkler daha pigmentli oluyor. Renkler tam benlik, günlük hayatta kullandığım renkleri içermesi beni çok mutlu etti.

far_paleti-4

sedefli_far

Favori renklerimi zaten tahmin etmişsinizdir canlar 😀

parlak_far

Gül kurusu, bej, inci, bronz renklerindeki farlar kalp ben 😀

Bir sonraki yazımda bu farlar ile güzel bir göz makyajı yapacağım canlar. The Pink Ellys ürünlerini Cosmo Home mağazalarından ve Buradan satın alabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

Daha fazla kozmetik ürünü incelemesi ve makyaj örneklerim için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz ^^
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.