Toprak Tonlarında Palet İncelemesi / Pastel Kozmetik

Herkese merhaba!  Toprak tonlarıda bir göz makyajı yaz,kış,sabah,akşam demeden tüm zamanlara rahatlıkla ayak uydurur. Bütün göz renklerine,cilt tonlarına yakışır ve doğal görünümüyle de güzelliği ortaya çıkartır. Benim makyajlarımda en fazla kullandığım tonlar acı kahve,sütlü kahve, kemik renkleri ve hafif sedefli renkler. Bugün tüm bu renkleri içinde bulunduran minicik bir far paleti tanıtacağım sizlere;

DSC_0223

Bu far paletini sevmemin en büyük sebebi içerisinde hem günlük hemde gece makyajı için gerekli toprak tonlarının bir arada bulunması. Boyutu itibariyle de makyaj çantanıza rahatlıkla atabilirsiniz. Özellikle sol üstteki kemik rengi şu sıralar favorim. Bu rengi tüm göz kapağıma uygulayarak ardından yanındaki çok açık sütlü kahverengiyle de derinlik kazandırıyorum.

DSC_0224

Gördüğünüz gibi günlük kullanıma uygun yumuşak renkler. Renklerin yoğunluğunu göz bazıyla artırabilirsiniz. Eğer sizde gündüz hafif göz makyajlarından hoşlanıyorsanız bu palete bir şans verebilirsiniz. Kışın gelmesiyle beraber koyu renkli rujları çekmeceden çıkardık. Bence bordo,mürdüm gibi iddaalı renkler en çok boş göz makyajlarıyla yakışıyor. Sizde bu görünüm için torak tonlarından yardım alabilirsiniz.

DSC_0220

Paletin numarası 201. Fiyatı ise 17 tl.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.