TTO Göz Çevresi Şampuanı ve Hijyenik Göz Temizleme Mendili İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün özellikle göz kuruluğu, kirpik kepeği ve aşırı göz hassasiyeti yaşayanların oldukça işine yarayacak ürünler inceleyeceğiz. Ben göz şampuanı ve temizleme mendillerine oldukça aşinayım aslında, bu tarz ürünlerle annemin göz problemi olduğundan çok önce tanışmıştım. Aslında sadece göz problemleri için kullanılan ürünler değil, bu tarz ürünlerin amacı göz çevresini kurutmadan, nem vererek steril hale getirmesi ve yorgunluğunu alarak rahatlatması. Hassas göz çevresine sahip kişiler gözlerini nasıl temizleyeceğini bilemez ve çaresiz kalır, işte bu durumda TTO göz çevresi şampuanı ve çantaya atmalık pratik göz temizleme mendilleri devreye giriyor;

tto-goz-temizleme-urunleri

İlk olarak göz çevresi şampuanına bakalım isterseniz;

tto-goz-cevresi-sampuani

Göz yakmayan, termal su ile hazırlanmış ve rahatlatıcı çay ağacı yağı ile geliştirilmiş özel formülü ile göz çevresini hijyenik hale getiren bu şampuanda paraben, parafin, sls, parfüm türevleri bulunmuyor.

goz-cevresi-sampuani

Göz çevresi, göz kapağı, kaş ve kirpik temizliğine özel şampuandır.

  • Kullanmadan önce mutlaka ellerinizi güzelce dezenfekte edin,
  • Kirpiklerinize yumuşak ve nazikçe 1-2 dk masaj yapın,
  • Ilık su ile durulayın

tto-goz-sampuani

Ambalajı da oldukça pratik, pompalı olduğundan hijyenik te aynı zamanda. Bu ürün hakkında genel yorumlarım;

  • Öncelikle yanlış anlaşılma olmasın bu ürün makyaj temizleyici felan değil,
  • Yorgun,kaşınan gözleri dinlendiriyor,
  • Ekstra hijene ihtiyaç duyan gözler için de ideal,
  • Kuru, hassas göz çevresini yatıştırıyor,
  • Kirpik kaşıntısı, kepek,çapak gibi sorunları da çözüyor.
  • Eczanelerde bulabilirsiniz.

Şimdi çok pratik, hatta bezen hayat kurtarıcı olan pratik göz temizleme mendillerine geçelim;

goz-temizleme-mendili

Göz çevresi hassas ve mikrop kapmaya müsait kişiler özellikle tozlu, dumanlı ,kasvetli ortamlara girdiğinde hemen yüzlerini yıkama ihtiyacı hissederler. Fakat bu her zaman mümkün olmayabiliyor. İşte böyle durumlarda anı kurtarmak, hem göz çevresinizi rahatlatmak, nemlendirmek için hem de hijyen sağlamak için TTO göz çevresine özel üretilmiş göz-kaş-kirpik mendili devreye giriyor;

tto-goz-mendili

Bu şekilde hijyenik, tek kullanımlık mendiller çıkıyor içinden. Islaklığı ideal, göz çevresini dezenfekte ediyor, hafif nem vererek rahatlama sağlıyor.

DSC_0010

Çapaklanma, kir, makyaj kalıntısını bile temizliyor.İçinde papatya yağı da bulunduğundan göz çevresini uyumuş gibi de dinlendiriyor.

Umarım yazım faydalı olmuştur, göz kuruluğu ve dönemsel kaşıntılar yaşayan biri olarak memnun kaldığım ürünler oldu. Annem de sık sık konjonktivit olduğundan bize yardımcı oluyor bu ürünler. Dediğim gibi eczanelerde ve internette bulabilirsiniz bu markanın ürünlerini.

Fiyatları hakkında  araştırma yapmanızı öneririm her yerde değişiyor çünkü.

Okuduğunuz için teşekkürler, krem, cilt bakımı önerilerimi BAKIMkategorimden bulabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.