Uygun Fiyatlı, Popüler Takılar / Erica’s Trendies

Merhaba güzel ailem! Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde çok ama çok zarif, birbirinden güzel takılar paylaşmıştım, BURAYA tıklayarak o yazıma göz atabilirsiniz. Yazımdan sonra gerçekten güzel bir geri dönüş aldım, uzun zamandır paylaştığım takı tarzında kaliteli takılar arayanlar çokmuş meğer, bugün de çok uygun fiyatlara, son dönemlerde karşınıza çıkan en popüler takıları bulabileceğiniz bir markadan bahsetmek istedim sizlere;

Popüler Takıları Uygun Fiyata Alın

İnstagram da @EricasTrendies olarak bulabileceğiniz bu sayfa yine @Tekbitane sayfasının yaratıcısı, güzel arkadaşım Funda’nın sayfası, o yüzden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Benim için seçtiği takılar birbirinden güzel, her biri son dönemde en çok aranan takılardan;

Popüler Takı Modelleri

Hemen hepsini daha detaylı göstermek istiyorum!

Sanırım son zamanlarda en çok aranan, hemen hemen her ünlüde gördüğümüz harf kolyelerin en tatlı hali bu olmuş! Özellikle boğazlı kazaklar ile harika duracak bir model.

Madalyon kolyelerin harf şeklinde olanları da çok cici, mavi boncuk detayını ve zincirini de çok şık buldum, keza bu kolye de uzun biraz, hem boğazlı kazaklar ile hem de derin dekolteler ile harika duracağını düşünüyorum.

Üzerinde aslan figürü bulunan kabartmalı kolye ucu çok kaliteli görünüyor. Bunun zinciri çok daha farklı, dilerseniz kolye uçlarını çıkartıp zincirini de tek başına kullanabilirsiniz.

Böyle teker teker paketlenmiş şekilde geliyor takılarınız, zincirler hiç birbirine karışmıyor, böylece hiç zarar da görmemiş oluyor, her zamanki aynı özen bu marka için de geçerli.

Diğer kolyeler de bunlar, her birini kombinlemek için sabırsızlanıyorum, zaten sık sık paylaşımlarımda boynumda görürsünüz her birini canlar, takipte kalın 🙂

Umarım keyifle okumuşsunuzdur canlar 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.