Vaseline İntensive Care Aloe Ferahlığı

Merhabaa güzel ailem! Bugün çok severek kullandığım bir vücut kremi önerisi ile geldim! Vaseline intensive care aloe ferahlığı hem uygun fiyatı hem kokusu hem de yapısı ile yeni favorim oldu! Migros indiriminden aldığım ve özellikle duştan sonra tüm vücudum için kullandığım bu kremi gelin birlikte inceleyelim;

Aloe vera özlü bu krem kuru cildi onarmayı, nem vermeyi ve ferahlatmayı vaat ediyor.. Bildiğiniz gibi ben içerisinde aloe vere özü olan tüm cilt bakım ürünlerini severek kullanıyorum.

Yapısını çok sevdim çünkü ben bu kocaman kutuyu tamamen vücudumda kullanmak için aldığımdan çabuk emilmesi, kolay yayılması önemliydi. Vaseline’nin bu kremi tüm beklentilerimi karşıladı bu anlamda. Kokusu da muazzam. Temiz, ferah kokuyor. Sürülen bölge anında ferahlıyor ve nemlenerek hafif bir ışıltı kazanıyor. Ben bu kremi özellikle güneşlendikten sonra cildin o hassasiyetini almak ve buz gibi ferahlatmak için kullanmayı hayal ettim, tam yazlık bir krem bence 🙂

Süt kıvamında ve cildi gerçekten rahatlatıyor. Eğer vücudunuz için kullanacağınız uygun fiyatlı ve en önemlisi nem vermesi iyi, kokusu güzel, uzun süre gidecek bir krem önerisi arıyorsanız Vaseline Aloe Ferahlığını öneririm.

Daha fazla krem, cilt bakım ürünü, peeling ve cilt bakım önerisi yazısı okumak isterseniz BAKIMkategorime ışınlanabilirsiniz canlar 🙂 Okuduğunuz için teşekkürler.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalıın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.