Véronique VANİLYA VE MARSİLYA SABUNU KOKULU KUMAŞ/ODA KOKUSU

Merhabaaa geçtiğimiz günlerde ekozkozmetik‘den bu güzel kargoyu aldım,paketin içinde miss kokulu kumaş ve oda parfümleri vardı;

DSC_0017

En sevdiğim 2 koku gelmişti şansıma,biri miss gibi marsilya sabunu kokuyor, diğeri ise vanilya;

DSC_0016 (2)

Bu 2 koku da hem kumaşların üzerine hem eve,hem de arabaya sıkılabiliyor. Bu kokuların özelliği sadece güzel kokması değil kötü kokuları absorbe ederek yok etmesi.

DSC_0018

Ben dayanamadım iki kokuyu da hemen kullandım. Vanilyalı olan sanki evde kurabiye pişmişcesine yumuşacık ve sıcacık kokuyor. Marsilya sabunu ise daha çok banyo,tuvalet gibi alanlarda daha hoş oluyor. Hacı şakirin o beyaz tertemiz kokan sabunları var ya hani, işte tıpkı onun gibi tertemiz,duştan yeni çıktığınızdaki koku gibi kokuyor.

DSC_0013 (2)

Kumaşlarda bir tık daha etklili bir koku diyebilirim. Özellikle havaların ısınmaya başladığı şu günlerde evde mum yakmak biraz tuhafıma gidiyor 😀 Normalde odamda her gece mum yakan ve kokusunu seven biriyim ama yazın elim hep bu tarz spreyli oda kokularına gidiyor.

DSC_0014 (2)

Spreyli bir ağzı var,güvenlik kilidi de mevcut. Eğer evinizde bambulu şişelerden varsa içine dökerek te kullanabilirsiniz. Ama sitesinde hazır bambulu ev kokularının da satışı var.

DSC_0011

Benim favorim tabiiki vanilya kokulu oda spreyi oldu. Anneminki de marsilya sabunu. O yüzden kolay anlaştık 😀 Bu arada bu büyük şişeler 150 ml, bir fıs yetiyor,oldukça etkili kokular. Yani uzuunca bir süre size yetecektir. Ben bu kokuları gerçekten çok beğendim. Annem bile beğendiyse tamamdır yani,çünkü çok fazla oda parfümü alan biridir ve kalıcılığını beğendiğini söyledi.

Markanın hediyelik minik kokulu keseleri,bambulu ve dekoratif ev kokuları,elbise kokuları, araba ve kumaş kokuları da sitesinde mevcut. İncelemek için Tık

Bu arada Véronique markasıyla ilk kez tanışıyorsanız ufacık kendilerini tanıttıkları yazıyı da buraya aktarayım;

Véronique marka koklamaktan vazgeçemeyeceğiniz eşsiz aroma lezzetlerini sizler için koku endüstrisinin önde gelen şehri Valensiya, İspanya’dan ithal ediyoruz. 

Günümüz modern ev ve ofislerinin vazgeçilmez ihtiyacı olan bu çekici, kalıcı ve etkili ortam kokularını;
Türkiye’nin alım gücü yüksek müşteri profiline sahip perakende zincirlerde, kurumsal firmalarda, lüks otellerde ve restoranlarda sizlerle buluşturup, zarif kokulu,
birbirinden keyifli ortamlar yaratıyoruz.

Ürünlerimiz arasında; ev, ofis ve araba gibi ortam kokularından farklı olarak, tekstil ürünlerinde de kullanılabilecek leke yapmayan tekstil kokuları ve hediye olarak verilebilecek dekoratif kokulu ürünler de bulunmaktadır.

Sağlık ve üretim kalitesi standartları firmamız için en önde gelen kriterdir.
Ürünlerimiz ISO 9001 belgesine sahip, Jesús Gómez S.L. (İspanya) tesislerinde üretilmişlerdir. 

Satın almak,markanın diğer ürünlerine göz atmak ve fiyat bilgisi için Tık

DSC_0009

(edit: Bu yazı başlıktan da anlayacağınız gibi sponsorlu bir yazıdır.marka tarafından nazikçe ve denemem için gönderilen ürünler hakkında yorumlarım tamamen objektifdir.Eğer böyle yazıları okumaktan hoşlanmıyorsanız 500 e yakın ‘sponsorsuz’ yazılarıma göz atabilirsiniz.Teşekkürler)

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.