VitrA Banyo Dolapları ile Yalın ve Estetik Alanlar Yaratın

VitrA Banyo Dolapları ile Yalın ve Estetik Alanlar Yaratın

 

Islak alanlara yerleştirilecek her bir parçayı özenle tasarlayarak alanın dekorasyon şifrelerini besleyen VitrA, kullanıcısına sunduğu koleksiyonlarda fonksiyonelliğe de çok önem veriyor. Alanları en etkili ve verimli şekilde yönetmenizi sağlayan depolama sistemlerini kreatif dokunuşlarla hem daha işlevsel hem de daha şık bir görünüme kavuşturan VitrA; sizi karmaşadan uzak, sakin ve yalın kurgularla buluşturuyor. 35 santimetreden başlayan boyutları ve farklı geometrik formları sayesinde her hacmin içerisine kolaylıkla yerleştirilebilen banyo dolabı modelleri, kullanışlılığı estetikle bir araya getiriyor. Size ihtiyacınız olan depolama alanlarını sunarken ortamın atmosferiyle mükemmel bir uyum yakalayan dolaplar ile banyoları duygusu yüksek, sakin ve duru alanlara dönüştürebilirsiniz.

 

VitrA Çok Amaçlı Banyo Dolabı ile Alanları Verimli Kullanın

 

Modern dekorasyon kodları yaşama dahil edilen her alanın ruh üzerinde olumlu etkiler bırakması gerektiğine vurgu yapıyor. Bu bağlamda ıslak alanlar da insanda rehabilite etkisi yaratan, meditatif ortamlar olarak tasarlanıyor. İşte VitrA banyo dolabı modelleri, ıslak alanlara biçilen bu yeni rolü besleyecek fonksiyonel çözümlerle kullanıcısının yaşamını kolaylaştırıyor. Dolaplar; lavabo altlarını kullanışlı depolama alanlarına dönüştürürken duvara monte ayna sistemlerini de şık bir şekilde tamamlıyor. VitrA’nın sevilen koleksiyonu Valarte Neo’nun tasarımların içerisinde kapaklı dolapların yanında çekmece sistemleri de var. 55 santimetreden başlayan ve 150 santimetreye kadar çıkan koleksiyonda lavaboların yanında kullanışlı alanlar da yaratılmış. Koleksiyonların en kullanışlı parçaları arasında yer alan boy dolapları, depolanması zor gibi görünen temizlik gereçleri için ideal. Boy dolaplarına farklı bir bakış açısı getiren Voyage koleksiyonu ise içerisinde çamaşır sepeti de bulunan modelleri ve şık duruşuyla beğenileri topluyor. Açıktan koyuya doğru değişen renkleri ile Vogaye koleksiyonu her alana uyum sağlayabiliyor.

 

Her Boyuttan Alana Uygun Banyo Dolabı Modelleri

 

VitrA banyo dolaplarında farklı boyutlardaki alanları en mükemmel forma ulaştıracak parçalar var. 35 santimetreden başlayan boy dolapları, uzun ince formları sayesinde ıslak alanların değerlendirilmesi zor ve dar noktalarına kolaylıkla yerleştirilebiliyor. 65 santimetre boyutundaki çift kapaklı banyo dolabı modelleri geniş alanları en verimli depolama sistemleriyle değerlendirmek isteyenler için ideal. Lavabo sistemlerinin saklanması gereken noktalarını en iyi şekilde örterken kapaklı dolaplar ve çekmeceler ile alanı geniş depolama hacimlerine dönüştüren modeller lavabo tekneleriyle hoş bir uyum yakalıyor. Lavabo altı parçalarını aynalarla tamamlayan aynalı banyo dolabı çeşitlerinde de hem kapaklı alanlar hem de çekmeceler yer alıyor. Ayrıca ayna yanındaki alanında dolap olarak değerlendirildiği modeller de var. Bütünsel formları ve dekoratif duruşlarıyla dikkat çeken parçalar lavabo kenarındaki tüm karmaşayı ortadan kaldırıyor.

 

Estetik Depolama Alanları ile Banyonuzu Dilediğiniz Gibi Kurgulayın

 

VitrA her stile hitap edebilecek, kusursuz koleksiyonlara sahip. Kullanıcısını her an kalite ve estetikle buluşturma vizyonunu her detaya yansıtan VitrA’nın banyo dolabı kreasyonları da hem klasik çizgileri hem de modern formları bir araya getiriyor. Ahşabın alanlarını ısıtan etkisini banyolara taşıyan dolaplar zamansız ve şık. Lavabo altı dolaplarının ve orta ünitelerinin zayıf ayaklarla tamamlanan modelleri klasikten vazgeçemeyenleri kendine çekiyor. Üzerine lavabo teknesi yerleştirilen modern banyo dolabı tasarımlarıysa göz dolduruyor. Koleksiyonlarda hem açık renklere hem parlak tonlara hem de ahşabın ortamı ısıtan farklı tonlarına yer veriliyor. Beyaz, mat beyaz, mat bej, açık gri, mat antrasit, vizon sade ve duru renkleri tercih edenlerin favorilerinden. Bordo, mat siyah, retro yeşil gibi tonlarsa cüretkar formlarıyla dikkatleri topluyor. Meşe, ceviz, tik, kumlu ahşap, hareli ceviz, gri dokulu ahşap gibi farklı formlardaki ahşap banyo dolabı çeşitleri alanlarda natürel dokunuşlar yapmak isteyenlere sınırsız seçenek sunuyor.

 

Siz de ortamın karmaşasını en aza indirerek yakalamak istediğiniz meditatif aurayı besleyen VitrA banyo dolabı modelleri alanları dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sizi ıslak alanların enerjisini yükseltecek dolap tasarımlarıyla tanışmaya davet eden VitrA’da ihtiyacınız olan sade ve derli toplu alanı sağlayacak fonksiyonel sistemleri keşfedebilir, hem boyut hem de form olarak değişen modeller arasından tarzınıza uygun parçaları seçerek kaliteyi yaşamınıza dahil edebilirsiniz.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.