WATSONS FOOT EASE AYAK VE TOPUK BAKIM KREMİ İNCELEMESİ

Merhaba,ayak bakımımıza özellikle havalar ısındığında daha bir özen gösteriyoruz. Bakımlı ve çatlaksız ayakların sırrı ise ayaklarımızı düzenli olarak nemlendirmekte gizli. Evde yaptığım pedikür rutinimi okumak isterseniz Tık  Bugün ise Watsons’un kendi üretimi olan ‘foot ease’ ayak bakım kremini inceleyeceğiz;

DSC_0007

Bu krem özellikle çok kuru ayaklar ve kuruluktan kaynaklanan topuk çatlakları,sertlikleri için üretilmiş. Benim elimde losyon kıvamında ve daha hafif bir ayak bakım ürünü vardı onun da yazısını okumak isterseniz Tık Bu krem daha yoğun kıvamlı ve daha fazla nem veriyor. Dolayısıyla daha yavaş emiliyor. Eğer o yağlı histen rahatsız oluyorsanız bu kremi sevmeyebilirsiniz. Ama ben o hisse dayanırım yeterki ayaklarım neme doysun,topuk çatlaklarımın görünümü azalsın diyorsanız bu kreme şans verebilirsiniz.

DSC_0008

Günde 2 kez uygularsanız daha verimli sonuç alacağınızı söylüyor. Ben bu kremi gece yatarken sürüp ekstra nem için de havlu bir çorap giyip yatıyorum. Böylece tüm nem ayaklarıma hapsoluyor ve sabaha yumuşacık ayaklarla uyanmış oluyorum. Ürünün fiyatı 15 tl idi sanırım ama belirli bir miktarda alışveriş yaptığım için kasada 7 tl ye düşmüştü. Genelde watsons kendi ürünlerine kasada indirimler yapıyor. Denk gelirseniz şans verebiliriniz bu kreme.

DSC_0009

Belirgin bir kokusu yok,kıvamı ise ne losyon ne de vazelin gibi,sürdükten sonra ayakları rahatlatıyor ve soğuk bir his bırakıyor. Ceviz büyüklüğünde bir miktarı tek ayağıma bolca uygulayıp hemen çorabımı giyiyorum. Ama siz o histen hoşlanmıyorsanız fındık kadar bir miktarı ayak tabanınıza sürebilirsiniz,böylece daha hızlı emilecektir. Şimdilik ayak bakım rutinim bu şekilde,yakında çeşitli ayak sorunlarına yönelik yazılarda yazmayı planlıyorum, eğer bana sormak istedikleriniz varsa aşağıya yorum olarak yazabilir veya instagram adresimden bana dm yoluyla da ulaşabilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

Diğer incelediğim ayak bakım ürünlerinin yazıları;

Watsons Ayak Kremi

Gratis Foot Factory Ayak Bakım Kremi

Evde Ayak Bakımı

Mediwell Aynısefa Özlü Topuk Bakım Kremi

Ritüel De Beaute nasır giderici stick

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.