Wellness & Beauty Shea Butter & Mandelöl Vücut Losyonu

Wellness & Beauty Shea Butter & Mandelöl Vücut Losyonu

Merhaba güzel ailem! Geçtiğimiz günlerde mini Rossmann alışverişimden bahsetmiştim. ŞU yazımda aynı markanın vücut yağını tanıtmıştım, bugün ise vücut losyonu ile karşınızdayım. Welness Beauty Shea Butter Mandelöl vücut losyonu yorumlarım için yazının devamına buyurun!

Shea yağlı ve badem yağlı vücut losyonunun içinde mineral yağ, paraben, silikon türevleri bulunmuyor. Kokusu çok hoş, aşırı kalıcı değil ama tende bıraktığı koku hoşuma gidiyor. Losyon kıvamında olduğu için çabuk emiliyor ve hızlı bir şekilde üstünüzü giymenize olanak tanıyor.

Fındık kokulu duş ve banyo kremi olarak geçiyor. Ben bu ürünü vaktim az olduğunda duşun içine koyup henüz kurulanmamışken bolca uygulayıp çıkıyorum. Hem hafif ıslaklık ile daha fazla nem vermiş hem de daha iyi emilmiş oluyor, siz de vaktiniz az ise bu yöntemi mutlaka deneyin.

Uygun fiyatlı, nispeten daha temiz içerikli ve ulaşılabilir bu losyonu her cilt tipine öneririm, biterse tekrar alırım, hiçbir sorun yaşamadım, nem vermesi yeterliydi, emilme hızı güzeldi, beni rahatsız etmedi ve uzun süre gidecek gibi görünüyor.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur ve yeni bir ürün keşfedebilmişsinizdir 🙂

Blogumda bir sürü farklı markaya ait cilt bakım ürünü incelemesi bulabilirsiniz, okumak için BURAYAtıklamanız ve Cilt Bakımı kategorime gitmeniz yeterli 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.