XO Black Premium Extra Ordinary Parfüm Yorumlarım

Merhabaa güzel ailem, geçtiğimiz günlerde XO ailesi yeni bir seri çıkardı ve inanılmaz farklı notalara sahip bir parfüm piyasaya sürdü. Bana bu parfümü hediye ettikleri için çok teşekkür ederim, bu koku beni gerçekten çok heyecanlandırdı! Extra Orninary Black Premium  parfüm özgün, herkeste olmayan, imza koku arayanların gözdesi olacak kadar iddialı!

xo-black-premium-extra-ordinary-parfum

Ambalajı da parfümün notaları ve ismi kadar iddialı. Siyah şık bir şişeye sahip bu parfümü diğer parfümlerden ayıran ve zihnimde başka bir yere sürükleyen şey ise tabii ki içeriği! Daha fazla merakta bırakmadan ilk kez bir araya getirildiğini gördüğüm parfüm notalarını hemen sizinle paylaşmak istiyorum;

xo-kadin-parfum-black-premium

”Tatlı meyveler ve kahve çekirdeklerinin iştah uyandıran kokusu bu parfümde, yasemin ve beyaz çiçeklerin enerjisi ile kombine edilerek güçlü bir etki yaratıyor. Vanilya kokusunun eklenmesi ile iştah uyandıran bu lezzetli koku,paçuli ve sedir ağacının odunsu kokusu ile bir araya gelince ortaya cesur ve farklı bir yorum çıkıyor.”

xo-black-premium-kadin-parfum

XO Black Premium kesinlikle kendini belli eden, şık bir koku. Özellikle iş kadınlarına oldukça yakışacağını düşündüğüm niş bir parfüm. İçindeki kahve çekirdeği parfümü bambaşka bir hale getirmiş. Ağır bir koku mu derseniz hem evet hem hayır derim. Her şey o kadar ayarında ki, asla baş ağrıtan, burnu sızlatan kokulardan değil, ama çiçeksi, uçuş uçuş bir koku da değil.. Kadınsı, feminen, oturaklı ve şık bir koku. Her parfümseverin koleksiyonunda bulunması gereken o ‘özel gün’ parfümü olmaya aday. Bulduğunuzda mutlaka en azından bir koklayın bu farklı kokuyu, eminim etkileceksiniz. Gratis,Watsons, Migros gibi marketlerde bulabilirsiniz.

XO markasına ait diğer parfüm incelemelerim;

XO Dynamic Erkek Parfümü Yorumları

XO Charismatic Erkek Parfümü Yorumları

XO ”Romantic” Kadın Parfümü İncelemesi
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.