XO Dynamic Erkek Parfümü Yorumları

Merhabaa güzel aileem, bugün yine erkek arkadaşlarımız, babalarımız ve abilerimiz için bir erkek parfümü inceleyeceğiiiz. Geçtiğimiz günlerde baharatlı ve odunsu erkek parfümü incelemiştim, okumak isterseniz TIK Bugün ise XO markasına ait oldukça ferah, spor bir kokuyu inceleyeceğiz, ismi ‘Dynamic’

xo-erkek-parfumu

Başlarken dediğim gibi ve şişesinin renginden de anlaşıldığı gibi ‘Dynamic’ tam bir spor kokusu. Oldukça ferah, taze, tertemiz kokan bir parfüm. Tam günlük kullanıma uygun, özellikle yaz günlerine çok yakışacak bir koku. Bu kokuyu koklayınca aklıma Buğra ile Kıbrıs tatilimiz geliyor. Bir taraftan denizin kokusu, esintisi, bir taraftan sıcacık bir hava..

dynamic-erkek-kokusu

Eğer hediye alacağınız erkek ferah ve buram buram kokmayan, keskin olmayan, hafif spor kokulardan hoşlanıyorsa Xo markasının Dynamic kokusuna bakabilirsiniz.Hem spor hem de kot kombinlerle çok yakışacak bir koku. Takım elbiseler ve kumaş pantolonlar için biraz hafif kalabilir. Yazın kullanmalık, fresh, taze bir parfüm arıyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum. Tertemiz kokuyor ve insanın içini baymıyor. Parfümün kalıcılığını bilmiyorum açıkcası yanlış yönlendirmek istemem, ben bu kokuyu sevdiceğin kardeşi Çağrıcığıma hediye edeceğim, beğeneceğinden eminim:)

xo-spor-erkek-parfumu

Eğer daha ağır ve şık bir koku arıyorsanız yazının başında verdiğim linke tıklayarak diğer seçeneği okuyabilirsiniz. Umarım sevgililer günü öncesi işine yaramıştır bu yazı 🙂

Ayrıca kendiniz için de biiir sürü parfüm önerisini PARFÜMkategorimde bulabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.