Yatağınızı Değiştirin Yaşam Kaliteniz Değişsin!

Yatağınızı Değiştirin Yaşam Kaliteniz Değişsin!

 

Verimli bir gün, karşılaşılan sorunlarla en iyi şekilde başa çıkmayı ve bir sonraki güne iyi hazırlanmayı gerektiriyor. Güzel ve derin bir uyku, bir yandan önceki günün yorgunluklarını silerken bir yandan da gelen gün için bedeni hazırlamaya devam ediyor. İşte bu noktada, yataklar ve yapılan seçimler devreye giriyor. Gece boyunca bedeni üzerinde taşıyan yatağın, deneme yanılma yöntemi ile gelişigüzel seçilerek alınmaması gerekiyor. Yanlış yatak seçimi ve olumsuz sonuçları ile ilgili çözümler sunmayı önemseyen Yataş, eski yataklarını değiştirmeleri için kullanıcıları, geleneksel yatak değiştirme kampanyasına davet ediyor. Özel indirimler ve ekstra fırsatlar sunan kampanya, sizler tarafından değerlendirilmeyi bekliyor.

 

Omurga Dostu Yataklarla Yataş Uykusunun Tadına Varın!

 

İnsan, ömrünün neredeyse üçte birini uykuda geçiriyor. Ancak dinlenmek için ayrılan bu önemli vakit, ne yazık ki her zaman bekleneni vermiyor. Belli bir süreden sonra boyunda, omuzda ya da belde başlayan ağrılar, sekiz saatlik dinlendirici uykunun sadece hayallerde kaldığını gösteriyor. İnsan anatomisi herkes için aynı yapıyı sunsa da boy, kilo ve cinsiyet söz konusu olduğunda kişiye özel sonuçlar ortaya çıkıyor. Kişiye özel doğru yatak seçim sistemi Smart Match’i geliştiren Yataş, yanlış yatak seçimlerine son veren yenilikçi çözümleriyle liderliğini kanıtlıyor.

 

Kişisel farklara ek olarak tek ya da çift kişilik yatak kullanımları da uyku alışkanlıklarını ve yatak ihtiyaçlarını belirliyor. Smart Match teknolojisi, kullanıcılardan aldığı birçok parametreyi değerlendirerek onlar için en uygun yatak modelini öneriyor. Yataş, “Yataklar değişsin, uykular yenilensin!” sloganıyla: Omurga ve uyku alışkanlıkları ile eşleştirdiği yatak modellerini, uykuya düşman yataklarla değiştirme fırsatı sunuyor. %40’a varan özel indirimler ve ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi, kampanyayı daha cazip kılıyor.

 

Yenilikçi Teknolojilerle Gelen Uyku Devrimine Siz de Katılın!

 

Uykusuzluğun giderek arttığını belgeleyen istatistikler, çok sayıda insanın kaliteli ve dinlendirici bir uykuya nadiren geçebildiğini gösteriyor. Değişen ya da ilerleyen yaşlara göre farklılaşan bedenin omurga destek ihtiyacı, yatak seçimini belirleyen detaylar arasında yer alıyor. Yatak almaya karar vermeden önce bedeniniz üzerinde değişen ağırlık merkezlerinin değerlendirilerek, desteğe ihtiyaç duyan noktaların saptanması gerekiyor. Kişilere ait farklı bilgilerin dahil edildiği seçim sistemi, dinlenmek için ihtiyaç duyulan en iyi yatak modelini seçmeyi mümkün kılıyor.

Yataş’ın omurga dostu ortopedik yatak modelleri ve farklı yay sistemleri ile geliştirdiği yenilikçi teknolojiler; değişen yaş, beden ve omurga destek ihtiyacına cevap veren konforlu seçenekler sunuyor. Tüm parametreleri sizin için değerlendiren Smart Match teknolojisi, bu sayede bedensel farkları ve uyku gereksinimlerini yakından tanıyor. Yataş’ın geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle gelen uyku devrimine katılanlar, kendilerine gerçek dinlenmenin ne olduğunu anlama fırsatı sunuyor. Siz de memnun olmadığınız yataklarınızı getirin ve bir an önce sağlıklı Yataş uykusunun tadını çıkarın.

 

Yataş Geleneksel Yatak Değiştirme Kampanyası Başladı!

 

Bedenin ayakta durmasını sağlayan omurga sisteminin dinamik yapısını sürdürmesinde, ona dinlenme imkanı sunan yatağın önemli bir yeri bulunuyor. Bu, bedenin ayaktaki doğal duruşunu uyurken de sürdürmesi gerektiği anlamına geliyor. Fazla sert ya da yumuşak yataklar, bir süre sonra normal pozisyonunda duramayan bedene ve disklere yük bindiriyor. Yanlış yatak kullanımına devam edilir ve gereken önlemler alınmazsa, zorlanan omurga sinirlerindeki hasarlar cerrahi müdahale gerektirebiliyor.

Yataş Smart Match sistemi, doğru yatak seçimi konusunda kullanıcılara profesyonel destek sunuyor. Yataş geleneksel değiştirme kampanyasının makul oranlardaki yatak fiyatları ile %40’ı aşan indirim fırsatlarını değerlendirerek: “Eski yatağınızı değiştirin, yaşam kaliteniz değişsin!”

 

Detaylı bilgi edinmek için:

 

https://www.yatasbedding.com.tr/firsatlar/yataklar-degissin-uykular-yenilensin-2018
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.