YENİ ÇİZİMLERİM,SOHBETLİ MUHABBETLİ YAZI

Merhaba canlar ballar,nasılsınız bakalım? Beni soracak olursanız eccik hasta,eccik yorgun birazcıkta huysuzum şu sıralar. Sebebini anlamadım ama sanırım Buğra’nın şu askerlik mevzusu yaklaştıkça bende ipler geriliyor. Durup dururken gelen ağlama nöbetleri mi dersiniz,yükselen ses tonum mu.. Annem ‘az ufak konuş kızım’ diyor, ufak konuşamıyorum kısacası şu sıralar 🙁 Kendimi kitaplara,çizimlere verdim,derbeder oldum resmen, 1 haftadır makyaj yapmıyorum deyim siz anlayın artık. Göz altı torbalarım bakkala,markete gidilip alışveriş yapılır durumda. Yahu uyusana be kızım,nasıl bünyen var 2 saat uyu be..Ama yok,uykuyu bulabilene aşk olsun.. Başlıkta sohbetli muhabbetli yazı dedim,caymak yok,bıdır bıdır konuşacağım yani,sıkıldıysanız boşuna şeetmeyin diye dedim..

DSC_0024 (4)

Uzun zamandır haberlerden kendimi soyutladım,hiç televizyon izlemiyorum,Facebook’a bile girmiyorum,olur da biri haber paylaşır görürüm diye.. Tüm bunlara rağmen gündemde çalkananan iğrençlikler kulağıma çalınıyor, canım sıkılıyor,iyice kabuğuma çekiliyorum işte.

DSC_0074

Geçen gün ki yazımda kalemlerimin kalitesinden şikayetçi olduğumdan bahsetmiştim.Artık beni idare etmiyorlar,yetmiyorlar yani.Copic almak istiyorum,bir de ek olarak suluboya çalışmalarına başlayacağım. Herşeyi denemek istiyorum çizimle ilgili. İçimde hiç dinmeyen bir merak ve istek var. Bazen günde 4 çizim yaptığım oluyor,bakıyorum etrafıma evdeki herkes yatmış,saat 3 olmuş,ve farkediyorum ki ellerim ağrımış resmen. Eski çizimlerimi çöpe atmamak için kendimi zor tutuyorum,ama iyi ki atmamışım diyorum sonradan,çünkü her geçen gün bir önceki çizimimden daha iyi birşey yaptığımı farkediyorum. Şuan yaptıklarımı hiç beğenmiyorum,bu herkeste oluyor mu bilmiyorum ama hep daha iyisini çizmek istiyorum.

DSC_0018

Ojeleri de resimde kullanmaya başladığıma göre iyice gitti benim kafa demektir 😀 Şeyy.. bir de geçen gün pudra ve farlarım ile resim yaptım,bence güzel oldu 😀 Makyaj malzemeleriyle resim yapılıyor ama onu duymuştum, hem neden olmasın yahu,bu işin üstüne gideceğim!

DSC_0023 (2)

Buğra bana doğum günümde Daisy parfümü hediye ettiğinde tipim tam da böyleydi 😀 (yaşasınn sonunda benimsinnn! ifadesi 😀 )

DSC_0072

Tavşanlara sıra gelmişken minik bir dipnot eklemek istiyorum,İnstagram’da birkaç fotoğrafımın altına ‘dişlerinizi nerede yaptırdınız,dişleriniz orjinal mi’ diye sorular gelmiş , buradan soranlar da olmuştu,evet orjinal dişlerim ^^.

Processed with VSCO

Eskiden sevmiyordum,hatta annemin diş doktoruna gitmiştim ve ‘ön dişlerimi törpüleyebilir misiniz?’ demiştim. Banu hanım güldü ve ‘hayır asla!’ dedi. O gün sinirlenmiştim ama şimdi iyi ki yapmamış diyorum,barıştım kendimle.

DSC_0076

Minik bitkiler^^ Bunları daha özenli ve tek tek çizip çerçeve yaptıracağım ve odama asacağım,bayılıyorum bu tarz basit çizimlere 🙂

DSC_0077

Aslında bu bir karalama,daha özenli ve güzel halini çiziyorum şuan. Ben genelde 2 çizim yaparım, 1 aklımdan geçenin eskizini,diğeri ise özenilmiş çizimimi. Yani bu eskiz hali resmin.

Processed with VSCO

Şimdilik benden bu kadar,hoşçakalııın!

Çizim hakkında diğer yazılarım,araç gereçlerim için Tık

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. çizimlerine bayılıyorum,sakın atma hiç birini,atacaksan bana yolla lütfen kargosunu herbişeyini ben karşılarım 😀 banu hanıma burdan teşekkürler, bir tavşanın yaşamasına izin vermiş :)))

    • hahaha bir tavşanın yaşamasına ha,ay çok güldüm,sen çok yaşa 😀

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.