Yeni Yıl, Yeni Hayaller, Yeni Projeler

2016 yılının dolu dolu ve mutlulukla geçmesi için kolları sıvadım birsürü yeni proje için notlar aldım,hayaller kurdum, alışverişler yaptım.. Mutlaka bir köşeye hayallerinizi, sizi mutlu eden şeyleri yazın, bu notlarınıza sık sık bakıp hayalleriniz için adım adım ilerleyin. Büyük yada küçük hayaller,farketmez.. Ucunda sizi mutlu edecek ne varsa kendinizi onunla motive edin ve başarın!

DSC_0105Yeni yıl için kendime yeni, minik minik hayaller kurdum..2016 el yeteneklerimi daha da geliştireceğim ve en önemlisi artık bu yeteneklerimi insanlara sunacağım bir yıl olacak. Bu beni oldukça heyecanlandırıyor.. İnsanların mutluluklarına dahil olabileceğim düşüncesi beni motive eden en büyük şey.. Baby shover, nikah şekerleri, diş partileri, doğum günü partileri, yeni yıl, sevgililer günü.. Her biri için birbirinden farklı projelerim hayata geçirilmeyi bekliyor..

DSC_0102El emeği olan herşey benim gözümde çok değerlidir. Sanırım artık toplum için de yavaş yavaş hazır tüketim olan şeyler dibe vuruyor.. İnsanlar aynılaşmak istemiyor. Bunun yerine kendilerine özel şeyler satın almak, içinde emek olan şeyleri kullanmak istiyorlar.. Hayalim bu bakış açısından ortaya çıktı aslında. ‘Kişiye özel ürünler.. ‘

DSC_0098Mutlu çiftlerin,arkadaşların,anne ve babaların karikatürize edilmiş çizimleri ile el yapımı ürünler üretmek projelerimden sadece birtanesi.. Kupaların,çantaların hatta ayakkabıların üzerine çizim yeteneğim ile insanları mutlu edecek kişisel hediyeler hazırlamak istiyorum..

DSC_0104

Sadece çizmek değil dikiş yapmak ta en büyük hobilerim arasında. Melek gibi masum kuzuların ilk uykularını benim yapacağım uyku takımlarında yapmalarını istiyorum..

DSC_0099

Daha buraya yazamadığım öyle hayallerim var ki içim içime sığmıyor.. O zaman ben hayallarimi gerçekleştirmeye ve kendimi geliştirmeye devam edeyim. Sizlerde bir köşeye minik minik hayaller kurup yazın, ve bunları gerçekleştirin.. Küçük mutluluklarla hayattan daha fazla zevk aldığınızı göreceksiniz..

 




BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Canımmm çizimlerin harika bayılıyorum böyle yetenekleri olan insanlara :)) İnşallah her şey istediğinden çok çok daha iyi olur 🙂

    • çok teşekkür ederim kuzum beniimm :))

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.