Yenilenen Farmasi Tekli Far Serisi

Merhaba güzel ailem! Renkli kozmetik deyince akan sular duruyor! Hele hele rengarenk göz makyajlarının tamamlayıcısı göz farları olmazsa olmazlardan! Göz farlarını hem palet şeklinde hem de tekli olarak kullanıyoruz. 2 far çeşidinin de avantajı var aslında. Örneğin büyük bir far paletinde sevmediğiniz renkler için de mecburen paleti satın alırsınız ve onların da ücretini ödemiş olursunuz. Ama tekli farlar zaten en çok kullanacağınız, en sevdiğiniz renkler olacağından sadece kullanacağınız renklere ücret ödemiş olursunuz, bu mantık ile bakıldığında hem çok pratik hem hesaplı oluyor. Hatta en çok kullanacağınız renkleri alarak kendi kişisel far paletinizi de oluşturabilirsiniz. Bugün Farmasi tekli far serisindeki yenilenen farlara yakından bakacağız, hadi başlayalım!

Farmasi Tekli Far Serisi

Bugün sadece renkleri, swatchlarını ve isimlerini göstereceğim, ayrı ayrı makyajlar gelecek, beklemede kalın! Neler yapacağız neler!

Yeni gelen 6 far ile birlikte, bende olan farlar ile toplam 8 tekli farım olmuş oldu.

Farmasi Snow Flake Tekli Far

Baz rengi olarak kullanılabilecek, sabitleme rengi;

Farmasi Silver Ring Tekli Far

Metalik gümüş rengi;

Farmasi Rockstar Tekli Far

Derin mürdüm, mor rengi;

Farmasi Midnight Smoke Tekli Far

Derin, metalik gece mavisi;

Farmasi Vanilla Diamond Tekli Far

Simli bej rengi;

Farmasi Black Tied Tekli Far

Koyu gri, füme rengi;

Farmasi Tekli Far Renkleri

Diğer incelediğim 2 far ile makyaj bile yapmıştım okumak isterseniz TIK 🙂

Farların her biri birbirinden güzel! Metalik olanlar en güzel parmaklarla uygulanıyor, tozutmaları parmak ile çok az, fırça ile biraz tozutuyorlar ama ekstrem bir tozutma değil. Farların renklerini verişleri muazzam. Çok daha fazla metalik etki isterseniz makyaj fırçanızı Farmasi Time Locker makyaj sabitleme spreyi ile ıslatarak uygulayabilirsiniz.

Dediğim gibi bu sadece ön gösterim, öyle düşünün, bu farlar ile harika göz makyajları gelecek, hatta belki yaratıcı ve sıradışı makyajlar bile gelebilir ara ara, bu ara sanatsal yönüm ağır basıyor, siz beklemede kalın, şaşırtabilirim sizi canlar 😀

Farmasi ürünlerini instagram @farmasikatalogu sayfasından alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasından online katalogları inceleyerek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz 🙂

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.