Yorganların Sıcağında Çocukluğun Huzurlu Uykularına Dönüş

Yorganların Sıcağında Çocukluğun Huzurlu Uykularına Dönüş

Çocukluğunda o eski ağır babaanne yorganlarının huzurunu tatmış olanlar, uykularımızın kalitesinde yorganın ne denli etkili olduğunu bilirler. Kış mevsiminde rahat, sağlıklı bir uyku ile geçen geceler ve o geceleri takip eden huzurlu, zinde sabahlar yaşamak, diğer uyku ürünlerinin yanı sıra yorgan seçimimiz ile de yakından ilgili. “O uykuları ve o tatlı huzuru çoktan kaybettik” mi diyorsunuz? Güzel bir haberimiz var: Bizi yeniden özlediğimiz tatlı uyku ile buluşturacak kaliteli ve doğal ürünler üreten ve internet üzerinden satışa sunarak bizlere ulaştıran yeni bir marka var: Hibboux (“Hibu” şeklinde okunuyor).

Hibboux, “sağlıklı uyku için gerekli tüm ortamı sağlama” misyonu doğrultusunda, yataktan pijamaya kadar tüm uyku ürünleri ile birlikte bizleri huzurlu uyku ile buluşturacak en kaliteli yorganları da doğadan aldığı ilhamla tasarlıyor… Size de sadece bu yorganlar arasında seçim yapmak kalıyor…

Size En Uygun Yorgan Hangisi?

Hangi ürün bizim için doğru olan? Kuşkusuz bu konuda seçim yapmak kolay iş değil. Yaşadığınız bölgenin iklimi, ağırlığınız, terleme hassasiyetiniz gibi birçok nokta en doğru ürünün seçiminde belirleyici olan unsurlar arasında yer alıyor. Bu noktada Hibboux, çok çeşitli seçenekler sunuyor.

Hangi odada, kimin için kullanacağınıza göre çift kişilik yorgan ve tek kişilik yorgan ürün gruplarından ürün seçebilirsiniz. En önemli noktalardan birisi de yorganınızı kullanacağınız yer. Isı tutma kapasitesi yüksek nitelikte olan ürünler, soğuk yerlerde yaşayanlar için uygunken, sıcak bölgelerde yaşayanlar için hiç de kullanışlı olmaz. Öyleyse ihtiyacımızı göre dolgu malzemelerini tanımalı, bize uygun olanı seçmeliyiz. Bilinen en eski dolgu malzemesi olan pamuk, terleme sorunu olanların yorgan seçimi için en iyi dolgu malzemesi olabilir. Fazla nemi tutar, serinlik hissi verir. Yaz ve bahar aylarında kullanım için idealdir. Dört mevsim kullanıma uygun bir yorgan arıyorsanız, yün yorgan tercih edebilirsiniz. Çünkü yün yorgan, hava alma kapasitesi çok yüksek olduğundan, sıcağa ve soğuğa karşı yalıtım sağlar; gece boyu vücut ısısının dengede kalmasına yardım eder.

Doğal Seçenekler Çok, Kuş Tüyü Hariç!

Hibboux bu noktada kullanıcılara hepsi doğal maddelerden üretilen seçenekler sunuyor. Rahat ve sıcak pamuk yorgan, kışın sıcak yazın serin tutan yün yorgan, hafif ve yumuşak çevreci elyaf yorgan, doğal ve sağlıklı bambu yorgan ve nemi hızla emen tencel yorgan modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak Hibboux ürün yelpazesinde kaz ya da kuş tüyü ürünleri bulamazsınız. “Kuş tüyleri, kuşlara yakışıyor” düşüncesinde olan Hibboux kesinlikle kaz ya da kuş tüyü ile ürün hazırlamıyor.

Doğaya Hassasiyet

Hibboux’nun çevre konusunda hassasiyeti kaz ve kuş tüyü kullanmamak ile sınırlı değil. Uykuya verdiği önem kadar ekolojik dengeye verdiği önemi de ön planda tutan kurum, üretimin tüm aşamasında geri dönüştürülebilir ürünler kullanıyor ve üretim sürecinde hiçbir zararlı kimyasal kullanmadığını tekstil alanında, en önemli ekolojik kalite sertifikası olan OEKO-TEX sertifikası ile, ürünlerinin çevreye ve doğaya karşı duyarlı bir bilinçle üretildiğini Eco-Label sertifikası ile kanıtlıyor. Kısacası Hibboux ürünlerini kullanan hayvanseverler ve çevre dostları, kelimenin tam anlamıyla başını yastığa rahat koyabilir.

Erişilebilir Fiyatlar

Doğal ve sağlıklı ürünler ile buluşmak, pek çoklarının sandığı gibi yüksek fiyatlar ödemek anlamına gelmiyor. İyi bir uyku herkes hak ediyor. Hibboux ürünleri, kurumun internet üzerinden aracısız direkt satış politikası sayesinde erişilebilir fiyatlarda sunuluyor. Deneme ve memnun kalmamanız durumunda koşulsuz ve kolay iade imkanı ile satın alma imkanı alıcıların elinde.

İyi Uykular

Terlediğimiz ya da üşüdüğümüz için uykumuzun sık sık bölünmesi, yeteri kadar uyumamak, ertesi gün dikkatini toplayamamak, verimli çalışamamak… Belki daha önce aklınıza gelmemişti ama evet, tüm bunlar yorgan seçimimizle ilgili olabilir! Kaybettiğimiz huzurlu uykuları evimizin, bünyemizin özelliklerine uygun, doğal ürünlerde bulmayı deneyebiliriz. Hayvanlara ve doğaya zarar vermeden, sağlığa zararlı hiçbir kimyasal ve kanserojen madde kullanılmadan üretildiğini belgelemiş olan Hibboux bizlere bu imkanı sunuyor. Farklı hammaddelerden üretilmiş çeşitler arasında kendinize uygun olanı, 30 gece deneme süresi imkanı ile internet sitesinden hemen sipariş edebilirsiniz
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Blogunuzda ….com.tr sitesi için bir tanıtım yazısı yayınlamak istiyoruz. Böyle bir uygulamanız var mıdır?

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.