Zara Hasır Çanta / Yeni Koleksiyon Zara Çanta Modelleri

Merhaba güzel ailem! 9 mart doğum günüm olmasına rağmen hem eşimden, hem kardeşimden hem teyzemden bir sürü hediyelerim oldu şimdiden 😀 Bugün sizlere göstereceğim Zara hasır çanta da kız kardeşimin hediyesiydi, yazıyı hemen yetiştirmek istedim ki yeni sezon olduğundan tükenmeden alabilirsiniz beğenirsiniz diye düşündüm o zamaaan hadi detaylara geçelim!

Bence gelmiş geçmiş en, en, en güzel ve kullanışlı hasır çanta modeli budur! Zara harika bir çanta üretmiş, tam olarak hayalimdeki kadar minimal ve bohem! Püskül detayı, kulplarının ahşap olması, kare şeklinde olması.. Bildiğiniz gibi son 2, 3 yıldır hasır çantalar çok trenddi. Ama beğenime uyan hasır çanta bulamıyordum, şekil olarak fazla dikdörtgen, büyük veya yuvarlak olanları vardı piyasada, onları hiç beğenmiyordum. Bu tam hayalimdeki boyutta ve şekilde! Aşık olmuştum ki çantaya hoop kardeşim alıvermiş, tabii sevinçten havalara uçtum!

Hasır Çanta Modelleri

Eğer kısa kullanmak istemezseniz içinden böyle uzun, yandan takabileceğiniz kahverengi bir sap ta çıkıyor. Bu da çantayı daha spor gösteriyor. Ama benim hayalim tam olarak;

  • Uzuuun efil efil bir elbise,
  • Hafif topuklu sandaletler,
  • Hasır şapka,
  • Çok az makyaj,
  • Bolca takı,
  • Ve tabii elimde de hasır çantam!

Bu tarz hasır çantaların genelde fermuar kısmı pek olmuyor, bu yüzden de eşyalarınız birinin el atması ile çalışabilir! Bunu önlemek adına böyle büzgülü bir bez dikmişler içine, ben bu fikre bayıldım. Çünkü bu tarz bohem parçalarda asla fermuar görmek istemem, hatta fermuar olsa belki almazdım, ama arası da açık.. Yani bu bez ile lastikli büzdürüp eşyalarımızı koruma fikri çok akıllıca ve çantanın tarzından ödün vermemesini sağlamış.

Bakar mısınız güzelliğine! İçine çiçek koydum ve resmen dekoratif bir parça oldu, o kadar güzel işte 😀

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Dediğim gibi şuan yeni sezon Zara mağazalarında bulabilirsiniz beğendiyseniz 🙂

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 

Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim. Hem takı hem kombin önerileri var.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.