Zincir Kolye Hediyelerim / TEK’BİTANE

Merhabaa güzel ailem! Geçen ay doğum günümde bana çok tatlı bir sürpriz yapan, ince düşünceli arkadaşımın sayfasından gelen zarif kolyelerimi göstereceğim bugün sizlere  Tekbitane sayfasına instagram da mutlaka denk gelmişsinizdir. Kişiye özel takılar üreten, fikri özgün ve yaratıcı bir takı sayfası. Daha evvel ŞU ve ŞU yazımda da birbirinden güzel ürünlerini göstermiştim sizlere. Bugün ise son zamanların en çok aranan, sevilen takılarından olan altın kaplama zincirli kolyeleri göstereceğim;

Ben sadece 1 tanecik kolye seçmiştim ama o beni şaşırtıp bu güzel tasarımlarından da koymuş paketimin içinde, hem çok utandım hem çok mutlu oldum, çünkü hepsi benim tarzım ve hepsine bayıldım! Bu kolyelerin hepsinin isimleri var, özgün ve tasarım kolyeler.

9 mart benim doğum günüm, arka kısmında ise S harfi var kolyenin, çok özel bir hediye  İstediğinizi bastırabiliyorsunuz bu arada.

Yanındaki ise ‘Ra’nın gözü’ kolyesi.

Onun yanındaki ise ‘anka kuşu’ kolyesi.

En sondaki ise zincir choker.

Duruşları ise çok zarif;

(Görselde zincir choker, harf kolye ve Ra’nın gözü kolyeler var)

Ben en çok bu 3 lü kombini kullanıyorum. Ama anka kuşu ve Ra’nın gözü de başlı başına aşk!

Siz de bu takıları beğendiyseniz hemen TEKBİTANE sayfasına ışınlanabilirsiniz. Takılar altın kaplama ve parfüm su ile temas etmediği müddetçe asla kararmıyor, çok kaliteli zincirleri.

Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.