Tesettür Modasının Trend Hali

Tesettür Modasının Trend Hali

Türkiye’de tesettür giyim denildiğinde akla gelen ilk markalardan biridir Melike Tatar. Zihinlerde bu kadar etkili bir iz bırakması tesadüf değildir elbette. Her girişim gibi Melike Tatar markasının kuruluşu da derinlemesine incelenmelidir, incelenmeye değerdir.

Melike Tatar, kadınlara ilham olmayı hedefleyen ve kuruluşundan bu yana pek çok kadına ilham olmayı başarmış bir kadın girişimcinin öyküsüdür. Marka, ruhunu mutlu etmenin güzel giyinmekten geçtiği mottosuyla yola çıkmış ve bu yolculukta kadınların güçlü bir stil ile güçlü bir ruha da erişebileceğine inanmıştır. Melike Tatar’ı tercih eden kadınlardan gelen geri dönüşler sonucunda bu inancın doğruluğu anlaşılmıştır.

Her kadının ruhunda mutlaka alışveriş tutkusu vardır. Kimi dekorasyon, kimi cilt bakımı, kimi kozmetik, kimi ise giyim ürünlerine karşı ilgi duymaktadır. Trendlerin her geçen gün değişmesi beraberinde ürün skalasını oldukça genişleten Melike Tatar’da bugün tesettürde trend olan bir ürünü arayıp da bulamamak, pek rastlanan bir durum değildir.

Melike Tatar; şu anda, elbise, takım, üst giyim, alt giyim, dış giyim, aksesuar ve şal kategorilerinde hizmet vermektedir. Bu kategorilerin altında ise; gömlek, tunik, sweat, etek, pantolon, trençkot, yağmurluk, kaban, hırka, mont, yelek, ceket, kap, çanta, kemer ve şal kategorileri ve binlerce ürün çeşidi bulunmaktadır.

Melike Tatar Takım Modası

Takım trendinin son birkaç sezondur ne kadar popüler olduğunu herkes gibi siz de fark etmişsinizdir. Melike Tatar, trendlere son derece hakim olan bir marka olması dolayısıyla, takım trendini tesettüre hızla adapte etmiş ve ortaya oldukça cool görünümler çıkarmayı başarmıştır.

Takım modasında oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Tesettür ikili takım, şık tesettür takım, pantolonlu ikili tesettür takım, tesettür eşofman takım, tesettür yelekli takım, tesettür etekli takım, tesettür yelekli ve etekli takım bu alternatiflerden yalnızca birkaçıdır.

Şık Tesettür Takım Modelleri

Tesettür takım modellerinde spor modeller bulabileceğiniz gibi şık modeller de bulabilirsiniz Her kadının tarzına uyum sağlaması hedeflendiği için takım modelleri ile farklı kombinler yapabilirsiniz. Takım parçalarını hem birlikte kullanabilir hem de ayrı ayrı kullanarak farklı parçalar ile kombinleyebilirsiniz. Melike Tatar takımları, özellikle başka parçalarla da uyum sağlaması için tam da bu şekilde üretilmiştir.

Ayrıca şık tesettür takım modelleri her ortama rahatlıkla ayak uydurmaktadır. Şık tesettür takımlarını şık ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla destekleyerek özel ve güzel olmak istediğiniz mekanlar da kullanabilir ya da spor ayakkabı, baget çanta ve spor şallar ile harmanlayarak daha gündelik bir tarz yaratabilirsiniz.

Pantolonlu Tesettür Takım

Tesettür giyimde etek ve elbiselerin tercih edilmesi kadar pantolonlar da sık tercih edilmektedir. Pantolonlar hem rahat olması hem çok fazla kalıp alternatifi olması dolayısıyla pek çok kadının göz bebeğidir. Bu sezon kumaş pantolon ve postal modası oldukça popülerdir. Bunun dışında jeanler de her zamanki gibi zirvede yerine korumaktadır. Skinny jeanlerin son zamanlarda tercih edilirliği azalmış, bunun yerine mom jeanler ve wide leg jeanler moda olmuştur.

Tesettür pantolonlu takımlarda da kumaş seçenekleri oldukça geniştir. Şık dokulu pantolonlar tercih edebileceğiniz gibi daha rahat ve daha spor pamuklu kumaşlar da tercih edebilirsiniz. Pantolonlar; yelekler, ceketler veya tunikler takımlaştırılabilmektedir. Melike Tatar pantolonlu tesettür takımlarında haki, bebe mavisi, zümrüt, siyah, lila, kahverengi, mavi, taba, bej, gri, yeşil ve daha birçok renk seçeneği bulmanız mümkündür. Size en çok yakışacak rengi seçmek için Melike Tatar web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tesettür Eşofman Takımı

Eşofman takımları çok uzun yıllardır birçok kadın tarafından sevilerek giyilmiştir. Tesettür giyimde eşofman modası ise son birkaç sezondur popülerdir. Tesettür giyime uygun olarak üretilen eşofman modelleri pek çok kadına hitap etmektedir. Çünkü eşofman takımlarında da çeşitlilik oldukça fazladır.

Tesettür eşofman takımları genellikle sweatshirt ve alt eşofman şeklindedir. Tesettür eşofman takımlarını da diğer takımlar gibi farklı ürünler ile kombinleyebilirsiniz. Üzerine giydiğiniz ceketle kombininizi şıklaştırabilir ya da daha fazla sporlaştırabilirsiniz. Karar sizin. Bu tarz senin!

Tesettür Yelekli ve Etekli Takım

Tesettür takımlarda pantolon dışında etekli modeller de bulunmaktadır. Günlük hayatınızda hangisin daha sık tercih ediyorsanız takım seçiminizde de buna uygun bir tercih yapabilirsiniz. Tesettür yelekli ve etekli takımlar kombin gerektirmez. Bugün ne giysem diye düşündüğünüz günlerde vakit kaybetmemek için dolabınızdan tesettür yelekli etek takımınızı çıkarabilir ve hızlıca gününüze devam edebilirsiniz.

Trendleri takip eden, stilini güçlendirmek isteyen her tesettürlü kadın, dolabında mutlaka tesettür takımlara yer vermelidir. Bu trende hala ayak uydurmadıysan şimdi tam sırası.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.