Bebek Mavisi Oje

Mavinin en sevdiğim tonlarından biri de yumuşacık görünen bebek mavisi. Sanki mavi rengin içine süt katmışsınız da böyle yumuşacık olmuş gibi.İnsanı güzel düşlere daldıran saf bir ton:) Uzun zamandır bebek mavisi bir oje arıyordum ama hiç istediğim tonda bulamadım,ya su yeşiline kaçan renkler vardı yada çok beyaza yakın buz mavisi renkleri vardı. Aradığım ojeyi o kadar kozmetik mağazasında bulamazken mahallemde ki markette buldum,şaka gibi:D

BeautyPlus_20160204005013_save

She markasına ait bu muhteşem ojenin numarası 304 ve sadece 1 tl ye aldım! She markasını yıllaaar yıllar öncesinden hatırlıyorum. İlk kozmetik malzemelerim,şeker şeklinde parlatıcılarım hep bu markadandı. Ambalajı,ürünlerin tatlı kokuları çok güzeldi. Lise zamanında heves edip birkaç ojesini ve lip balmını almıştım kullanmaya kıyamazdım onları,öylece dururdu odamın bir köşesinde.Bu ojeyi bulduğumda duygulandım biraz:) Çünkü hiçbir yerde She markasına ait kozmetik ürünlerini bulamıyorum,sadece parfümleri var raflarda. Eğer Ankara’da She markasının kozmetik ürünlerinin satıldığı bir yer biliyorsanız bana yorum olarak yazın lütfen:)

BeautyPlus_20160204005227_save-tile

Ojenin kıvamı biraz akışkan ama bu durum tıpkı rimellerde olduğu gibi 2,3 kullanımdan sonra yoğunlaşıp normale dönüyor. İlk katta yeterince opak değil fakat 2.katta muazzam bir örtücülük sağlıyor. Kuruma hızı harika,burada üzerinde nk top coat var,bu ojemi daha da parlatıyor ve ömrünü uzatıyor.

BeautyPlus_20160204004829_save-tile

Ara sıra şımarıklık yapıp ruhunuzu renklendirmek istiyorsanız koyu ve kasvetli ojeler yerine böyle yumuşak tonları tırnaklarınızda kullanabilirsiniz:)

Tırnak bakımı ve diğer oje önerileri için bloga yeni eklediğim ‘tırnak’ kategorisini seçip ilgili yazılara gidebilirsiniz. Mutlu günler dilerim:)

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.