Erken Gelen Doğumgünü Hedİyelerİm

Kardeşlerin en güzeli bana bu hafta süpriz yapıp erkenden yanıma geldi.Kardeşimle aramızdaki bağı sık sık tüm yazılarımda dile getiriyorum zaten,artık onu da en az benim kadar tanıyorsunuz 🙂 Onun yanımda olması ve kokusunu hissetmek,birlikte uyumak benim için en güzel hediyeydi.Ama gelirken gönlünden pardon gratisten ne koparsa alıvermiş bana :)) Biliyor tabii ablasının zaaflarını,hep denemek istediğim şeylerden bulup almış bana,hemen sizinle paylaşmak istedim bende;

DSC_0057

The balm’ın bu şirin paletini çok istiyordum,2 çeşidi var biri california diğeri ise hawaii. Ben hawaii olanı ilk gördüğümde çok beğenmiştim,onu bile unutmamış yaa :))

DSC_0051 (2)

İçinde böyle 3 farklı far ve 1 adet allık bulunuyor.Kemik rengi olan aynı zamanda aydınlatıcı olarak ta kullanılabiliyor. Kısacası çok işlevsel bir palet;

DSC_0054

Lid renginin tarifsizliği..Gümüş mü,gri mi,dore mi yoksa bronz mu..Ben böyle bir renk görmedim,muhteşem! Sadece bu paleti kullanarak bir makyaj yapmak istiyorum,o zaman çok daha verimli bir tanıtım yazısı olacak bence.

DSC_0062

Elimde hiç siyah kalemim yoktu,inanabiliyor musunuz 😀 Üst göz kapaklarımın iç kısmına sürmek için akmayan bulaşmayan simsiyah bir göz kalemi istiyordum,2 gün deneme şansım oldu bu kalemi ve efsane kalıcı! Bu kalem ile ilgili de inceleme yazısı gelecek,çünkü benim aksime siyah kalem kullanan çok kişi var.

DSC_0058 (2)

Bu maskenin içinde de inci özü ve cildin bağışıklık sistemini güçlendirici,yenileyici bilşenler varmış,henüz denemedim,dener denemez etkilerini yazacağım.

DSC_0060 (2)

Yaz geliyor ve ben bu yıl aradığım sandaleti bulmak istiyorum. Yıllardır aradığım sadaleti bulamadım bir türlü,bulunca yumuş yumuş ve bakımlı ayaklarımla giyeceğim sandaletimi tabii 😀 Bunun için de ayak bakım kremi almak istiyordum ki kardeşim almış. 1 haftadır kullanıyorum ve memnun kaldım,ayaklarımda genel olarak bir sertleşme sorunu olmadığından bana yeterli geldi. Ama çok kuru ve sert topuklar için yetersiz bir krem. Bu arada bu hafta pedikür ve ayak bakım rutinimi de paylaşacağım,hemde doğal yöntemler ile.

Şimdilik bu kadarcık,umarım keyifli bir yazı olmuştur,hoşçakalıııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.