Bu Hafta Telefonumda Kalanlar..

IMG_20160305_180755

Zonguldakta okuyan bitanem,kardeşim 2 günlüğüne Ankara’ya bizi ziyarete geldi.Yoğunluğundan dolayı doğum günümü erkenden kutlayıp bugün geri döndü.Hazır bitanem gelmişken bizde ailecek bol bol gezdik,eğlendik ve birlikte vakit geçirdik. Akşam Forum Ankara’ya uğradık ve bahçemiz için birkaç çiçek,ağaç baktık;

IMG_20160305_173651-tile

Bu yıl bahçemizle daha fazla ilgilenip,sebze ekmeyi planlıyoruz.Yapılacak çok fazla işi var ama ben zaten bahçe işleriyle uğraşmayı çoook seviyorum,beni rahatlatıyor ve mutlu ediyor..

IMG_20160305_172832-tile

Mum sever bir kişilik olarak soluğu kokulu mumların yanında aldım tabii 😀 O kadar fazla çeşit vardı ki ama tercihim yine vanilya ve kurabiye kokulu mumlardan yana oldu. Bauhouse hem dekoratif alışverişler için hem de bahçe alışverişleri için çok güzel bir yer. Eğer sizde bahçenizde hobilerinizi gerçekleştirmeyi seviyorsanız mutlaka Bauhaus’a uğrayın.

Akşam evimizde güzel bir balık ziyafeti çektik.Gastronomi okuduğumdan herkesin benden yemek beklentisi fazla oluyor tabii 😀 Bende biraz daha özel bir şekilde hazırladım balıklarımızı,belki bu hafta güzel bir somon balığı tarifi gelebilir,yetiştirebilirsem yazacağım.

IMG_20160306_191226-tile

Haftasonu sevdicek ve kardeşimle Mısır Tanrıları filmine gittik ve gerçekten çok beğendik.Bu hafta vizyona giren bu güzel film incelemesiyle beraber en yakın zamanda blogumda olacak.Ankamall’de bal mumu heykelleri sergisi vardı.Oradan birkaç görsel çekebildim,epey kalabalıktı yanları,bunları zor çektim 😀

page

  • Yeni ekran koruyucum,taze pembe laleler,
  • Çizim yapmaya tam gaz devam,yakında yeni çizimlerimi paylaşacağım,
  • Minik serçe yuvası balkonumuzda yerini aldı,
  • Yaz geliyor,bebe yaka,çiçekli bluzler tekrar dolabımda yerini almaya başladı bile.

DSC_0001

Tarçınım 🙂 Bir insanın en iyi dost olabileceği köpeklerden biri o..Tüm hislerinizi hisseden içli bir köpek.Üzüldüğünüzü,mutluluğunuzu,içinizden geçen her hissi herhangi bir insandan daha iyi hissediyor ve size daha iyi dostluk yapıyor..

DSC_0055

Klasik yaz rutinim başlasın istiyorum artık..Güneş gözlükleri,çiçekli parfümler,turuncu rujlar ve dantel kurdaleler..

DSC_0064

  • Sakın unutma;
  • Sen yapabildiklerinsin,
  • Sen herşeyi yaparsın,
  • Aferin!BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.