NATURA KERATİN SAÇ ÜRÜNLERİ KARGOSU

Merhabaa güzel ailem, eğer beni bir süredir takip ediyorsanız saç bakımıma nasıl düşkün olduğumu da biliyorsunuzdur. Geçen günlerde Naturakeratin.com bana deneyimleyip sizlere tanıtmam için çok güzel ürünler gönderdi. Bugün sadece neler gönderdiklerine kısaca göz atacağız, deneyimledikten sonra da saçlarımdaki etkilerini öncesi ve sonrası fotoğraflarımla birlikte gözlemleyeceğiz. O zamaaan hadi hemen neler göndermişler bakalımm;

DSC_0004

Keratin yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçlara eski hacmini,parlaklığını,elastikiyetini kazandırmayı amaçlayan ürünler üreten bir marka. Bu markanın en büyük özelliği ise ‘organik’ içerikli ürünler üretmesi. Yani saçı sertleştiren sles,paraben gibi içerikler bu markanın ürünlerinde bulunmuyor. Naturakeratin markası ayrıca kalıcı fön dediğimiz ‘brezillya fönü’ için özel ürünler de üretmiş, bu şekilde 2 aya kadar kalıcı fön uygulamanızı evinizde gerçekleştirebiliyorsunuz.

DSC_0005

Öncelikle bu güzel karton hediye paketinde ürünlerini gönderdiler. İçinden ismime özel ufak bir kart ta çıktı, o kadar ilgili ve inceler ki, tekrar teşekkür ediyorum, sizi bilmem ama böyle şeyleri çok önemseyen biriyim. Hemen sırayla neler göndermişler göz atalım öyleyse;

DSC_0010

Bu bir ‘arındırıcı’ şampuan. Diğer gönderdikleri ürünleri kullanmadan önce daha yüksek verim almak için önce saçlarınızı bu arındırıcı şampuanla yıkamanız öneriliyor. Bilmeyenler için arındırıcı şampuan saçlardaki saç spreyi, kuru şampuan, kir, toz gibi kalıntıları söküp atan,saç derisini derinlemesine temizleyen şampuanlardır.

DSC_0014

Daha sonra şampuan ile saçlarınızı masaj yaparak yıkıyorsunuz. Bu arada bahsettiğim tüm ürünlerin kokuları muhteşem. Hayatımda kokladığım enn güzel şampuan ve saç ürünleri kokuları resmen. Bahsettiğim ürünlerin içerikleri ve vaatlerini bir sonraki yazımda bulacaksınız canlar. Bu sadece kutu açılımı gibi bir şey oldu.

DSC_0012

Bu saç kremini tıpkı normal duş rutininizde olduğu gibi saçlarınızın özellikle uçlarına uyguluyorsunuz. İçeriğinde saç için faydalı bir sürü içerik bulunuyor.

DSC_0015

Bu minik kavonozdaki ürün ise ‘saç botox’u’ olarak geçiyor. Saçlarınızda ağır hasar varsa, saçlarınız yandıysa, kırılıp kopuyorsa, canlılığını ve parlaklığını tamamen yitirmişse çok ciddi vaatleri olan bir ürün. Keratin bakımını yoğun bir şekilde bu ürünler yapıyorsunuz.Saçlarınıza sağlığını tekrar kazandırmayı vaat ediyor. Benim özellikle saç uçlarım çok kuru ve kırık. Saçlarımın o halinin görsellerini çektim. Bu ürünleri kullanıp tekrar görsellerini çekip sizinle paylaşacağım canlar. Böylece objektif şekilde ürünlerin işe yarayıp yaramadığını görmüş olacaksınız. Sitesinde yazan mini bilgiyi de sizinle paylaşayım;

Natura Keratin Free Plus Faydaları
1- Boya ve kimyasallardan yıpranmış matlaşmış saçlarınızı onarır bakım yapar.
2- Saçlardaki elektriklenme ve cansız görünüm yerine parlak ve dolgun bir görünüm kazandırır.
3- İncelmiş saç tellerinizi kalınlaştırır saçlardaki kırılmaları ve kopmaları durdurur.
4- Saç uzamasına yardımcı olur.

DSC_0017

Natura ailesine bu güzel ürünleri gönderdikleri için çok teşekkür ederim. Dediğim gibi bahsettiğim ürünler ayrıntılı ve çok daha açıklayıcı bilgilerini bir sonraki ‘inceleme’ yazımda bulacaksınız canlar. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz.

Natura markasının çok açıklayıcı ve bilgi verici bir sitesi var mutlaka uğrayıp göz atmanızı öneririm http://www.naturakeratin.com.tr/

Natura markasının resmi instagram hesabı ; TIK

Bana göndermiş oldukları set şuan indirimdeymiş canlar, 160 tl den 130 tl ye inmiş, göz atmak isterseniz TIK

Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 3 yorum yapılmış.

  1. Merhaba,

    Backlinkli makale alıyor musunuz? Makale başı ücret politikanız nedir acaba?
    Biz birçok bloggerla çalışıyoruz. Eğer uygun bir fiyat verebilirseniz aylık planlarımıza almak isterim.

    – Yazı içindeki 2-3 kelimeye link verilecek.
    – Yazı, sitenizin konseptine uygun şekilde (gezi, seyahat, gemi turu, Kıbrıs otelleri vs hakkında) yazılacak ve hazır olarak yollanacak.
    – Linkler dofollow olacak şekilde paylaşılacak ve sitede kalacak.
    – Sosyal medya hesaplarında paylaşılacak.

    Cevabınızı bekliyor olacağım,

    İyi günler.

    H. Ozan DURMAZ

    CREAMARKS@gmail.com

    • merhaba mail hesabınızdan size ulaşacağım kontrol ederseniz sevinirim, iyi akşamlar

  2. sıla hanım blıgdan nasıl para kazanılır yazısı yazar mısınız?

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.